Місто Ксаміл<br>Албанія
Ксаміл

Ксаміл - село і колишній муніципалітет на Рив'єрі Південної Албанії та частина національного парку Бутрінт.

Під час реформи місцевого самоврядування 2015 року воно стало підрозділом муніципалітету Саранда. Населення за переписом 2011 року становило 2994 особи. Муніципальна одиниця складається з сіл Ксаміл та Манастир. Прибережне село, побудоване в 1966 році, розташоване на південь від міста Саранда від дороги до Бутрінта.

Ксаміл - один з найбільш відвідуваних прибережних курортів як албанськими, так і іноземними туристами. Пляж Ксаміл та узбережжя Іонічного узбережжя Албанії далі на північ потрапили до 20 найкращих вигідних пляжних канікул за 2013 рік.

Головні визначні пам'ятки - сусідні острови Ксаміл. Материковий пляж невеликий, але чистий.

Готелі
категорія готелю:    

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти