Місто Бечичі<br>Чорногорія
Бечичі

Бечичі - прибережний туристичний курорт Чорногорії. Бечичі - це туристичний комплекс, розташований за відомим пляжем Бечичі, недалеко від історичного міста Будва на узбережжі Адріатичного моря в Чорногорії. Це спокійне місце, а прекрасний піщаний пляж та загальні зручності роблять його ідеальним для сімей. Центр для купання та релаксації, він пропонує широкий спектр водних видів спорту та інших спортивних споруд. Пляж Бечичі виграв "Гран-прі" в Парижі в 1935 році як найкрасивіший пляж Європи.

Сучасні, орієнтовані на туристів Бечічі чудово доповнюються чарами старого міста Будва з його вибором кафе, ресторанів та магазинів, яке знаходиться на відстані трохи більше милі вздовж прибережної набережної. Вважається, що Будва, заснована в ІХ столітті, кілька разів зруйнована та перебудовувана, є одним із найстаріших поселень на Балканах. Ще в 4 столітті до нашої ери тут була еллінська колонія. Укріплення XV століття, що виступають у море, включають середньовічні вали та вежі. В іншому місці архітектура демонструє венеціанські впливи. Старе місто було побудоване на маленькому острові, з'єднаному з материком піщаною косою, яка протягом століть замулилась і стала півостровом. Білі кам'яні стіни та червоночерепичні дахи чергуються з бугенвілією та олеандром. Вийшовши з Бечичі в інший бік, ви дійдете до старого рибальського селища Рафайловичі з приємними кафе та ресторанами.

Відстань до аеропорту Тівата становить 20 км. Влітку є щоденні рейси до багатьох європейських напрямків. Протягом року є рейси з Тівата до Белграда та Цюріха. З аеропорту до Будви ходять маршрутки.
Відстань до аеропорту Подгориці становить 65 км. Він здійснює рейси протягом року до Белграда, Будапешта, Цюріха, Франкфурта, Любляни, Парижа, Риму та Відня.
Аеропорт Дубровника знаходиться в 70 км від Будви, і влітку підтримує рейси до багатьох європейських напрямків.

Бечічі дуже добре пов'язані автобусом із сусідніми країнами. Влітку вводяться більше сезонних ліній. Автобуси досить часті і за розкладом. Зверніть увагу, що автостанція Будви може бути складно знайти, якщо ви вперше у місті.

Майже всі дороги в Чорногорії є лише двостулковими, і в основному це криволінійні гірські дороги, тому швидкість понад 70 км/год (43 милі / год) рідко буває законною і рідко безпечною.

Одні з найкрасивіших пляжів Адріатичного моря розташовані в околицях Бечичі, такі як Мілочер, Пржно, Каменово ...

Головна набережна Бечичі має довгу низку стендів з дуже дешевим одягом, сонцезахисними окулярами, сувенірами тощо.

Вздовж усієї набережної є багато закладів швидкого харчування, де пропонують барбекю, гіроскопи, млинці, шматочки піци, морозиво... за доступними цінами.

У Бечичах повно кафе, барів та нічних клубів. Протягом сезону важко знайти місце для відпочинку, оскільки кафе та бари весь час переповнені. Еспресо коштуватиме від 0,70 до 1,50 євро. Кока-кола та інші безалкогольні напої та соки коштуватимуть від 1,50 до 3,50 євро.
Ви також повинні спробувати відомі чорногорські вина, пиво "Vranac", "Pro Corde", "Krstac", "Cabernet", "Chardonnay" та "Nikšićko". Чорногорський коньяк, який називають "ракією", є гарним вибором для "розігріву" перед вечірнім виходом, особливо виноградний коньяк "Чорногорський лоза", "Првієнац" або "Круна".

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти