Місто Рафаіловичі<br>Чорногорія
Рафаіловичі

Рафаіловичі - невелике курортне селище в громаді Будва, Чорногорія.

Рафаіловичі розташований на узбережжі Адріатичного моря на схід від селища Бечічі. Відстань до Подгориці - 40 км, довжина шляху по шосе - 63,4 км. Піший шлях до Будви по приморському бульвару становить 3,2 км. Висота над рівнем моря - 12 метрів.

Історично Рафаіловичі був невеликим рибальським селом. В даний час є туристичним місцем на Будванскій ривьєрі. Селище оточують середземноморська рослинність і кам'янисті відроги шаруватих скель. Через тунель, прорубаний в горі на східному кордоні селища (його довжина становить 185 метрів), можна пройти на пляж Каменово (plaža Kamenovo). У декількох хвилинах ходьби від пляжу Рафаіловичі знаходиться парапланерна станція.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти