Місто Пржно<br>Чорногорія
Пржно

Пржно - це невелике місце для риболовлі, яке поєднує дух старовини з сучасним гламуром. Атмосфера автентичного місця риболовлі з традиційним способом риболовлі, повітряний спа-центр - парк Мілочер, повний сосен, 20 хвилин ходьби через кедровий ліс до Свєті-Стефана, найкращі рибні ресторани, кафе з найкращим капучино на Адріатиці, це лише кілька переваг...

Пржно пов'язане з Будвою лінією мікроавтобуса.
Протягом сезону міні-автобуси курсують кожні 15 хвилин, а протягом півсезону - кожні 30 хвилин.
Клімат м’який і сонячний протягом усього туристичного сезону, з травня по жовтень.

Відстань:

  • Будва 7 км;
  • Аеропорт 15 км;
  • Мілочер 500 м;
  • Свєті-Стефан 1 км;
  • Цетіньє 25 км;
  • Бар 29 км.

Пржно знаходиться в найкрасивішій частині затоки Будва, в оточенні пагорбів Паштровські та прекрасного парку Мілочер. Рясні дерева та інша тропічна рослинність наповнюють повітря чудовими запахами.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти