Місто Петровац на Мору<br>Чорногорія
Петровац на Мору

Маленьке і дуже чарівне містечко зі старою фортецею Кастель, прекрасними пляжами, хорошими людьми, чудовою набережній, чудовою природою. Петровац знаходиться в відповідно до законодавства муніципалітету Будви і розташований в 18 км на південь від Будви, між Баром і Будвою. Сучасний район Петровац згадувався в стародавні часи римлян, і передбачалось, що цей район може використовуватися римлянами в якості місця відпочинку на шляху вгору і вниз по узбережжю Адріатичного моря.
Дві мозаїки в селищі Міріште, знайдені з того часу. Петровац як місто, яким він зараз є, був побудований в кінці 18-го і на початку 19-го століття. Перед Петровац знаходиться невеликий острів, званий Кадіч, де за легендою була побудована церква моряка, після того як його корабель затонув, і він врятував себе на цьому острові. У день Подяки він побудував церкву під назвою Неджелі.

Площа 600-метрового піщаного пляжу Петровац і площа перед ним і навколо нього на острові Кадіч являє собою справжній виклик для всіх дайверів. Інший пляж, довжина якого 200 м. в південному напрямку від Петровац, - це пляж, званий Лучиця і нагадує невелику бухту.
Переглядаючи відгуки гостей і коментарі, що стосуються Петровац, ми повинні визнати, що цей маленький місто знаходиться на вершині позитивної критики і задоволеності гостей, які вже відвідали його.

Петровац є дуже романтичний сімейний містечко, маленький, але все ще досить багатий пам'ятками і красою. Довга набережна рясніє безліччю ресторанів, пляжних барів, готелів та інших об'єктів.
Петровац рясніє багатьма готелями і приватним житлом.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти