Місто Сутоморе<br>Чорногорія
Сутоморе

Місце, яке знаходиться всього за декілька кілометрів від Бару, отже, воно вважається його передмістям. Влітку Сутоморе є надзвичайно цікавим та привабливим місцем, тому численні туристи зупиняються у Барі, влаштовуються у готелях уздовж Рів'єри в Сутоморі або в деяких приватних будинках чи віллах. На самому краю моря в Сутоморі є довгий піщаний пляж, незвичне видовище простягається у бік відкритого моря. Якщо ви хочете просто пройти Сутоморе, то найкращу частину літніх канікул ви, без сумніву, проведете на сутоморському пляжі, насолоджуючись сонячними ваннами, плаваючи або відпочиваючи з фруктовими напоями на деяких з численних терас ресторанів. Однак, якщо ви хочете поїхати до місць Заградьє або пляжу Малжек, ви знайдете місце для кемпінгу.

Якщо Сутоморе вас так приваблює, що ви плануєте залишитися трохи довше, поруч у готелі, ви зможете знайти адекватне і не таке дороге житло в приватних будинках або віллах з апартаментами. Крім того, якщо ви поінформуєте себе про привітність місцевих жителів, з Сутоморе ви зможете поїхати на узбережжя або гірську частину громади Брча. У передгір’ї цієї громади є гарно влаштовані приватні будинки чи багатоквартирні будинки, які надають послуги проживання та пансіонату. У гірській частині переважають дачні будиночки, але над ними існує дуже стара громада цікавої архітектури, характерна лише для тієї частини району Бару. Громада Brca, а також ціле Сутоморе ви відчуєте як цікаві місця для відпочинку, які поряд із привабливими пляжами та околицями пропонують багату курортну та розважальну пропозицію.

Готелі
категорія готелю:        

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти