Місто Бар<br>Чорногорія
Бар

Бар представляє сучасне місто, яке щодня розширюється. Хоча це портове місто, воно дивно чисте і має багато розвинених зелених зон. Навколо нього багато туристичних визначних пам'яток. Старе місто Бар, фортеця Хадж-Нехай, із залишками фортеці XV століття та замком короля Ніколи, представляють історичні та культурні пам'ятки цього міста.

Тут є Старе Оливкове Дерево, якому більше 2000 років, і Скадарське озеро з одним з найбільших місць існування птахів, а також велика кількість монастирів та церков для відвідувачів, які люблять цей вид туризму.

Численні фестивалі та культурні заходи, такі як: Міжнародний телевізійний фестиваль, Зустрічі під старою оливою, Барська хроніка.

Пляжі та затоки, такі як Добре Воде, Сутоморе, Кань, змусять вас знову приїхати до Бару.

Пляжі в Барі

Узбережжя Бара поширюється від мису Столац, затоки Печін, мису та бухти Кань, яка розміщена між скелями Веля Понта та мисом Сапавіца. У центрі Бара немає справжнього пляжу, враховуючи той факт, що більша частина морського узбережжя перетворена на пристань для гавані, тому на більшій частині берега в Барі є доки для доступу вантажників і пасажирських кораблів.

Найбільша частина берега району Бар є крутою і кам'янистою, з врізами, затоками, обривистими скелями та береговим узбережжям. Оскільки є невелика кількість островів і хребтів, берег Бару досить схильний до хвиль. Берег задньої частини Бару є досить зубчастим, з безліччю характерних ниток, зроблених шляхом вивезення матеріалу з річок або ефекту хвиль. Довжина берега Бар, який можна використовувати для плавання, становить 4,964 метра.

Клімат у Барі дуже характерний. Окрім того, що це одне із найсонячніших місць Південної Європи, приблизно 270 сонячних днів на рік, клімат має довге і тепле літо, і м’яку зиму. Середньорічна температура становить 16°C. У липні приблизна температура повітря становить 23°C, а в січні 10°C. Солоність моря становить 38 проміле; прозорість води сягає до 5, а у відкритому морі до 45.

На Рив'єрі Бар є майже 20 різних пляжів, пляжів для купання та кам'янистих бухт, які також використовуються для засмагання та купання туристів.

Знаменитий міський пляж на Тополіці знаходиться в Барі. Цей пляж скорочувався роками через будівництво порту та пристані. Прибережна частина від річки Железниця, яка протікає через Бар, покрита скелястим матеріалом, а частина, що знаходиться перед готелем “Тополіца” в центрі Бара, багата дрібним гравієм і піском, що насипається з видобування портального басейну. Річка Железниця,великий пляж, вкритий скелястим і крупнозернистим піском, з’явився на Зукотрліці.

З боку моря затоку Бар захищає пагорб Волуїца, за мисом якого знаходиться захищений та важкодоступний кам'янистий пляж Валь Біговіці, більш відомий своєю чистою морською водою. Дві маленькі бухти з цікавими пляжами Червоної скелі (Червона печера, Велика та Мала скеля) розташовані між Валом Біговиці та мисом Скочивук. Рухаючись на південний схід, ви потрапляєте до місця Уйтін - струмка, а також до бухти Мрковієвичі. У тих частинах річка Бар є дуже крута, зі камінням та численними скелями. І все-таки там розташовано кілька пляжів. Пляж у бухті Малі-П'єсак, потім пляжі Тріла та Великий П'ясак, що поширюються аж до мису Мерет. Пляж Великий П'ясак - це кам'янистий пляж, дуже відомий своєю чистою та прозорою морською водою. Цей пляж також цікавий для плавців через відступну частину берега, на якому він розташований, і через густу субтропічну рослинність. Довжина пляжу Великий П'ясак становить 298 м, а поверхня 8,046 м.кв.

Готелі
категорія готелю:        

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти