Місто Бяла<br>Болгарія
Бяла

Місто Бяла є своєрідною кордоном між Північним та Південним узбережжям Чорного моря. Воно розташоване за 53 км. на південь від Варни та приблизно за 80 км. на північний схід від Бургаса. Місто було засноване в 3 столітті нашої ери.

В даний час Бяла процвітає завдяки інтенсивному розвитку виноградарства та виноробства. Там виробляють чудове вино Дім’ят. Бяла також є приємним морським курортом. Природні пам’ятки визначили розвиток міста як центру морського туризму. Берегова лінія муніципалітету характеризується поєднанням скелястого берега, невеликих заток, пляжних ліній з піщаними дюнами. Узбережжя круте і порізане, що призводить до значного обмеження пляжного потенціалу, але, з іншого боку, це надає йому привабливості, що є цінним курортним ресурсом. Велика лінія пляжу в поєднанні з широколистяним лісом, сприятлива температура та морська вода та її чистота пропонують оптимальні умови для профілактики та відпочинку вздовж узбережжя міста.

Готелі
категорія готелю:        

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти