Місто Добре Воде<br>Чорногорія
Добре Воде

Добре Воде розташована за 1,6 км від Бару та за 12 км від Ульциня. Завести нових друзів у цьому куточку Чорногорії не повинно бути надто складно. Населення налічує приблизно 1000 місцевих жителів.

Якщо ви хочете трохи часу у спокійному та тихому місці, пройдіть до церкви Святого Миколая. Хочете ще кілька ідей? Поглибте розуміння звичаїв та ритуалів місцевої мусульманської громади, відвідавши мечеть Омербашича. І це ще не все! Палац короля Ніколи своєю казковою красою неодмінно захопить відвідувачів різного віку.

Якщо ви дослідили найкраще з Добра Вода і у вас є додатковий день-два, не хвилюйтеся. Ви знайдете фантастичні пам'ятки прямо за рогом. Можливо, ви не знаєте, що ви всього за 20 миль від Махали. Це ідеальна відправна точка, щоб дістатися до Дельта-Сіті. Цей атракціон обожнюють як місцеві жителі, так і туристи.

Повільні лінії безпеки, дорога їжа, пізні рейси - про все забудуть, як тільки ви нарешті потрапите у пункт призначення. Аеропорт Подгориці (TGD) - найзручніший аеропорт Добра Вода. Він розташований в 25 милях від центру міста.

 

Готелі
категорія готелю:        

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти