Місто Іхало<br>Чорногорія
Іхало

Іхало - далеко відоме чорногорське реабілітаційне місце. Це частина Герцег-Нові. Там розміщений найвідоміший оздоровчий комплекс - Інститут доктора Сімо Мілошевич. Для поліпшення стану здоров'я пацієнта в Ігало використовуються різні техніки, такі як: масажі, електротерапія, гідромасаж, цілюща вода в басейнах, лікувальні грязі тощо...

Прибуттям та послугами реабілітаційного центру в Ігало користуються не тільки пацієнти з важкими травмами, ревматичними захворюваннями та захворюваннями кінцівок, а й спортсмени.

В Іхало приїхало, як кажуть люди, багато безнадійних випадків на візках, і вони повернулися додому без них і на власних ногах. Особливо в останні роки в Іхало залишаються переважно туристи зі Скандинавії, переважно норвежці. Гостями Іхало були також багато відомих і знаменитих людей. Тим не менше, людиною, яка проводила багато часу в Іхало, був колишній президент СФРЮ (колишня Югославія) Йосип Броз Тіто.

Через необхідність літніх канікул та відпочинку цього державного діяча була побудована все ще існуюча вілла „Галеб” (ГУЛЛ), яка останнім часом в основному використовується як житловий об’єкт уряду Республіки Чорногорія. Ви можете легко приїхати в райони подорожі Занжице або Нівіце з Іхало, скориставшись транспортом таксі та барж, або відвідати знамениту печеру “Plava spilja”, яка за свідченнями численних туристів є справжнім “храмом бога моря".

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти