Місто Чань<br>Чорногорія
Чань

Чань - це невелике туристичне поселення та місто, розташоване в муніципалітеті Бар на півдні Чорногорії. У Чані є комплекс готелів та котеджів. Влітку місто має багато туристів, які зупиняються в місцевих номерах. Тим часом бари, ресторани та магазини також працюють протягом теплих місяців. Поселення простягається вздовж ізольованого узбережжя приблизно на 1200 метрів. Головний пляж міста називається Бісерна Обала (Перлинне узбережжя) і популярний серед місцевих жителів та туристів.

Поселення також розташоване на узбережжі Адріатичного моря приблизно на півдорозі між містом Петровац (частина муніципалітету Будва) та містом Бар, дуже близько до головної дороги, що з'єднує ці два поселення.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти