Місто Видин<br>Болгарія
Видин

Видин, портове місто, крайній північно-західний Болгарія, на річці Дунай. Видин, сільськогосподарський і торговий центр, має родючу глибину, відому своїми винами, і тут проводиться щорічний ярмарок. Регулярний пором з'єднує його з Калафатом через Дунай у Румунії.

Видин займає місце старого кельтського поселення Дунонія, заснованого в 3 столітті до нашої ери і укріпленого римлянами як Бононія. Болгарська фортеця XIII століття, яка називається Бабіні Відіні Кулі ("Вежі бабусі Віди"), добре збереглася. Церкви Святого Пантелеймона та Святої Петки мають чудові фрески. Під час Другої Болгарської імперії (1185–1396), коли місто було відоме як Бдін, там стався короткий бунт; пізніше, коли імперія за часів Івана-Олександра розпадалася, він віддав третину її синові зі столицею Бдіном. У 1396 році Відинське королівство випало туркам, які правили ним до 1878 року, за винятком періоду австрійської окупації з 1683 по 1690 рік.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти