Місто Шумен<br>Болгарія
Шумен

Шумен, раніше (1950–64) Коларовград, місто на північному сході Болгарії. Він лежить у долині у східних передгір’ях Шуменського вапнякового плато. Місто є автомобільним та залізничним центром із такими галузями промисловості, як переробка тютюну, консервування та пивоваріння, виготовлення меблів та виготовлення емальованого посуду. У Шумені також є завод, що виробляє комплектуючі для сільськогосподарської техніки; заснована в 1958 році, це була перша така фабрика в Болгарії. Процвітають різні ремесла, а сільськогосподарська діяльність важлива. Місцеве пиво широко відоме.

Шумен має фракійське та наступне римське походження і був фортецею (заснований 927 р.) під час першої Болгарської імперії. Під час турецького панування (15-19 століття) це був ключовий турецький форт. Мечеть Томбул, найбільша в Болгарії, була побудована в середині 18 століття. Інші відомі будівлі - це історичний музей та будинок, у який у 1849 році був тимчасово засланий угорський революційний лідер Лайош Кошут. На північний схід від міста знаходяться вражаючі руїни столиці Пліски (681–893 рр. н.е.) першої Болгарської імперії. Преслав (нині Великий Преслав), що на південний захід від міста, змінив Пліску як болгарську столицю в 893–972 роках. За десять миль на схід знаходиться Мадара, місце розташування Вершника Мадари, різьблення у скелі 80 футів (24 метри) у висоту.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти