Місто Ульцинь<br>Чорногорія
Ульцинь

Ульцинь - найпівденніше місто на узбережжі Чорногорії. Завдяки своєму природному потенціалу Улцинь є туристичним містом. Найдовший пляж на Адріатичному морі - Велика Плаза довжиною 13 км, Ада Бояна - унікальний річковий острів з чудовими піщаними пляжами, Вальданос - унікальна затока з узбережжям, покритим старими оливковими деревами, реконструйоване старе місто Улцинь - повне цікавих ресторанів, кафе, галерей та готелів… та безліч інших привабливих пам’яток роблять Ульцинь унікальним та привабливим для багатьох туристів. Ульцинь - місто, яке вам захочеться відвідати.

Коли ми говоримо про пляжі, Улцинь з околицями визнається навіть поза межами Чорногорії. Тут є характерні дуже довгі та красиві пляжі з унікальним дрібним піском, дуже схожим на борошно. Узбережжя Улциня має довжину 33 км, з яких 18 км - це пляжі. Найкрасивішими та найбільшими є піщані пляжі довжиною 15 км. Серед численних пляжів (їх близько 25), своєю красою, розмірами та навколишньою обстановкою лише піщані пляжі: Велика площа (Великий пляж), Мала площа (Маленький пляж), Ада Бояна, а також пляжі Борове суме (Соснові ліси) та Вальданос виділяються найбільше.

Ульцинь відвідують перш за все через сонце, море та піщані пляжі, оскільки багато відвідувачів зазначали, що це «даровані Богом пляжі», зроблені з найменших зерен сіруватого та теплого піску. Тепле, чисте і прозоре море (чия прозорість 56 метрів), виміряна в Улцині, є найбільшою на Адріатичному морі, з м'яким прибережним кліматом, є непереборним мотиватором для кожного туриста.

Згідно з історичними даними, Улцинь - це, мабуть, одне з найстаріших міст на узбережжі Адріатичного моря. Існує думка, що Ульциню більше 2000 років. У цій області століттями стикалися культури Сходу та Заходу, що завдяки багатству історичної спадщини можна відчути на кожному кроці. Оскільки сліди перших поселень в Ульцині з'являються ще до V століття до н. е. вважається, що Улцинь заснували іллірійці, люди індоєвропейського походження. У часи вільної Іллірської держави Ульцинь переживає найбільший розквіт. Первісна назва Улциня була Колхініум, і таку назву вона отримала від колгідійців (племені грецького походження), за якими вважають, що вони є засновниками старого озера Улцинь.

За своїм місцезнаходженням Улцинь займає крайню південну частину узбережжя Адріатичного моря, і він розташований у південно-східній частині Чорногорії. Через видатні природні та географічні характеристики Ульцинь із своїм оточенням належить до окраїнної підтеми європейського Середземномор’я.

Своєю південною частиною, довжиною 30 кілометрів, Улцинь виходить на Адріатичне море, а на його східній частині розташована річка Бояна. У центральній частині Ульциня знаходиться озеро Сашко, а в затоці масив гірської Румії укриває Ульцин.

Ульцинські пляжі

Відомо, що, коли ми говоримо про клімат, через дуже мало тропічних днів Ульцинь є найбажанішим містом для відпочинку на узбережжі Чорногорії. Найвища виміряна температура повітря влітку сягає 38°C, тоді як середня температура становить 25,2°C. Протягом літніх місяців сонце нагріває до 11,5 годин на день. Сезон сонячних ванн та купання триває майже 6 місяців (з травня по жовтень)

Ті, хто відвідував пляжі Улциня і хто довгі роки залишався їм вірним, висловлюючи свої враження, кажуть, що перебування на цих пляжах є справжнім досвідом “Раю на Землі”. Те, що це справді саме так, підтверджує природа, яка оточує пляжі Ульциня: дрібний пісок, тепле блакитне море, очерет, дерев'яні будиночки або просто якийсь ресторан-пліт у стилі Робінзона Крузо, сонце і спорадична тиша перервана вихором хвиль.

Численні іноземні туристи з року в рік повертаються до Ульциня. Особливо велика кількість тих, хто відпочиває у гирлі річки Божани, на пляжі з дрібним піском, проводячи літні канікули, як вони самі розповідали «в костюмах Адама та Єви», справді переживаючи нову зустріч з матінкою-природою. Є туристи, які обирають пляжі Ульциня, оскільки, як вони кажуть, район, в якому знаходиться Улцинь, «повертає їм енергію та забуті емоції».

Практично не існує туриста, який провів свою відпустку в Ульцині і не відвідував пляж Улциня Лонг. Цей чудовий пляж знаходиться лише в 5 кілометрах від центру Улциня. Довгий пляж довжиною 12 км і шириною 60 м. Поверхня пляжу становить 600 000 метрів. Місткість пляжу - 150 000 плавців. Пляж Лонг в Ульцині є улюбленим серед туристів через дрібний пісок, зерно яке має діаметр від 0,1 до 0,5 мм. і нагадує борошно. Цей пісок має дуже ефективні лікувальні властивості, тому лежати на ньому рекомендується в першу чергу через проблеми з кінцівками, ішіасом та хребтом та для лікування родючості. Під рівнем Джеран, на самому початку великого пляжу, є пристань для яхт, більш відома як "Порта Мілена" ("Гавань Мілена"), справжня перлина для очей, глибоко втягнута в землю з численними дерев'яними котеджами на воді, яку місцеві жителі називають Калімера (“calimeras”).

Готелі
категорія готелю:           

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти