Місто Еленіте<br>Болгарія
Еленіте

Еленіте - це комплекс для відпочинку, розташований на березі моря, на південному схилі найсхіднішої Балканської гори. Курорт розташований у мальовничій затоці недалеко від мису Еміне, за 4.5 км від Святого Власа та за 8.5 км від Сонячного берега. Міжнародний аеропорт Бургаса розміщений лише за 40 км від готелю "Еленіте".

Комплекс спроектований таким чином, що його експозиція повністю південна. Він складається з вілл та готелів, розташованих серед свіжої зелені Балканської гори, і пропонує своїм гостям спокій та розкіш у поєднанні з прекрасною природою та свіжим повітрям.

Курорт пропонує різноманітні види спорту на свіжому повітрі - серфінг, яхтинг, каное, пляжний волейбол, водне поло тощо.

Номери, пропоновані на курорті Еленіте, включають різні варіанти, а також все включено. У комплексі є кілька ресторанів, барів та нічних клубів.
Аніматори піклуються про благополуччя ваших дітей за допомогою різноманітних заходів та шоу. Комплекс пропонує медичну допомогу, дитячий садок, бюро обміну та Інтернет-клуб.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти