Місто Каллітея<br>Греція
Каллітея

Гарний курорт Каллітея - одне з найспокійніших місць, де можна відпочити на грецькому острові Родос. Життя тут обертається навколо моря - від таверн з морепродуктами до шкіл дайвінгу, які роблять цю мальовничу місцевість своєю базою, і все пов’язане з великим синім. Район розташований на піщано-гонтовому пляжі з напівпрозорими бірюзовими водами, які забезпечують притулок для риб, яких ви тут можете побачити. Підводне плавання з маскою в Каллітеї - популярний спосіб згаяти час, і, чесно кажучи, хто не хотів би проводити свої дні, поскакавши по чистому блакитному морю? Печери в морі дають чудові можливості для досліджень. Море, як правило, спокійне, тому надягайте свою маску і виштовхуйтесь з берега, щоб шукати рибу.

Найкращі ресторани

Одними з найкращих ресторанів Каллітеї є його ресторани морепродуктів. Традиційні таверни, розташовані у вигідних місцях, з видом на милу затоку Кавуракія. Люди знову і знову повертаються, щоб скуштувати запропоновану тут свіжу рибу.

Дайвінг

До 2006 року Каллітея була єдиним місцем на Родосі, де дайвінг дозволявся, і хоча ці правила в даний час послаблені, він залишається найкращим курортом для найкращих та найбільших шкіл дайвінгу. У глибині ви можете сподіватися побачити різнокольорових риб, що кидаються навколо, і якщо вам пощастить, восьминогів та баркуди.

Подорожі на човні

Подорожі на човні - одна з найпопулярніших туристичних екскурсій на Родосі, і багато з пропонованих включатимуть подорож до мальовничих берегів Каллітеї. Є кілька пропозицій, включаючи короткі прогулянки, які побачать, як ви гойдаєтесь від затоки до затоки, з великою кількістю можливостей стрибнути у воду або засмагнути. З іншого боку, є екскурсії на човні до Сімі, де ви зможете дізнатись, як виготовляють природні губки, і просочити культуру цього приємного острова. В кінці травня тисячі молі збираються в цій пишній долині, наповненій водоспадами та густою зеленою рослинністю. Після кількох годин вивчення цього гарного регіону ви зможете насолодитися цікавинками крихітного острова Халкі. Тут мешкає менше 500 жителів, що робить пляжі цього острова одними з пустельних Греції. Ви можете засмагати у відносному приватному житті - але обов’язково візьміть з собою найсильніший SPF, оскільки біля найближчого пляжу до гавані немає парасольок.

Спа-центр Каллітеї

Спа-центр Каллітеї з видом на мальовничу кам’янисту затоку є найвідомішою визначною пам'яткою Калітеї. Це відоме місце існувало з 7 століття до н. е. (будівлі були побудовані набагато пізніше в 1928 році), і колись вважалося, що ці джерела забезпечують води цілющими якостями. У минулому люди сюди стікалися своїми зграями, щоб вилікуватися від всіляких недуг. З часом спа-центр занепав, але нещодавно його відновили до колишньої слави. Скористайтеся можливістю побродити цим історичним місцем, випивши з чудового морського краєвиду. Для тих, хто особливо захоплюється цим місцем, у спа-центрі зараз проводяться весілля. В цьому прекрасному місці, наповненому хитромудрими плитками, фонтанами, що стікають, та прісною морською водою трохи нижче. Хоча ви все ще не можете зануритися у воду, щоб вилікувати похмілля або головну біль, ви можете випити холодного напою в кафе, і це так само добре, правда?

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти