Місто Пефкохорі<br>Греція
Пефкохорі

Пефкохорі - одна з найбільш розвинених курортних зон Кассандри та цілого Халкідікі, що поєднує в собі прекрасну природу, розвинений пляж та винятковий клімат з усіма передумовами для спокійного відпочинку. Все, що вам може знадобитися під час відпустки, ви легко знайдете в Пефкохорі. Тут пропонують помешкання кожного виду - готельні комплекси та приватні вілли, що орендують апартаменти та студії.

Пефкохорі може похвалитися багатими об'єктами нічного життя - дискотеками та барами - з вечірковою музикою, різноманітними сувенірними магазинами, бутиками, ювелірними магазинами та багатьма іншими. Його ресторани та таверни мають особливо приємну атмосферу, де подають смачні страви, які найкраще смакувати за чашкою традиційного місцевого напою. Нічне життя виявляється однаково цікавим, даруючи вам спогади на все життя, щоб взяти їх із собою.

Людний днем, пляж Пефкохорі стає дивовижною набережною ввечері та вночі, а нічні прогулянки є обов'язковими для відвідувачів, які бажають насолодитися особливо чарівним проведенням часу, перебуваючи в Пефкохорі. Кришталево чисті води, що виплескають сучасний пляж, є завжди спокусливими. Навколишні соснові ліси створюють винятковий фон, наповнюючи повітря приємними ароматами. Прогулянка лісом вдень також буде чудовою ідеєю.

Старе село Пефкохорі вирізняється неокласичною архітектурою, алеями, барвистими садами з букетом квітів та лимонними деревами, що робить його ще одним хорошим місцем для спокійної прогулянки.

Окрім міського пляжу, в околицях Пефкохорі є й інші видатні пляжі, всі вони оточені оливковими гаями та плантаціями, а також сосновими лісами.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти