Місто о. Брач<br>Хорватія
о. Брач

Брач, найбільший острів Далмації, менш ніж за годину їзди на човні зі Спліта, розташований прямо між сонливою Шолтою та “вечірним” островом Хвар. Саме тут, на Брачі, знаходиться найбільша вершина далматинських островів - Відова Гора, а також найвідоміший пляж з цього боку Адріатичного моря. Брач отримав світовий бренд як острів культури та пригод, оскільки він відрізняється від інших широко відомих місць своїм ідеальним поєднанням природної краси та справжнього середземноморського відпочинку. Чи потрібно вам більше, щоб вирішити відпливати на дослідження острова морським шляхом чи макадамом(шосе з дрібного щебеню)?

Острів найкраще відвідувати на південній околиці та поєднуючи байдарки з пішим туризмом або їздою на велосипеді як багатоденний тур. До найвищої визначної пам'ятки острова, пляжу Златні Рат, ви дійдете легкою прогулянкою, адже саме біля Бола, найстарішого міста на острові, багатого історій, а також чудових вин.

Коли ви знаходитесь на пляжі Златні Рат, ви можете викреслити ще одну неймовірну річ зі свого списку відвідань, купаючись і фотографуючи цей всесвітньо відомий гальковий пісок з усіх можливих кутів. І це ще не все, ваша пригода щойно розпочалася.

Байдарки можна найняти прямо на самому пляжі, і ви можете веслувати на північ до пляжу біля села Мурвіца, бо південне узбережжя Брача винагородить лише найстійкіших недоступними пляжами,або якимось непередбачуваним сюрпризом, таким як Блакитна печера, захована в скелях, вирізана чистою силою моря.

Якщо ви заощадите кілька унцій сил для невеликого веслування та піших прогулянок, у вас буде унікальна можливість потрапити у світ священиків-глаголиць та їх скит у Блаці, до якого веде двокілометрова макадамна стежка прямо з берега, де ви зможете залиште свої байдарки. Монастирський комплекс частково висічений у скелях, і колись він також був всесвітньо відомою обсерваторією і зберігся до найдрібніших деталей.

На північно-західній стороні острова, точніше, від міста Сутіван, екскурсія на байдарках веде до вивчення дещо іншого узбережжя, хоча настільки ж цікавого, з менш відомими, а отже незайманими пляжами, і навіть деякими підводними таємницями, такими як ті, що заховані в затоці Ліква.

Таким чином весь острів поєднує великі та маленькі історії, створені в камені, він приховує справжню архітектуру, як капсула часу, а також безкорисливо зберігає кулінарні пропозиції, міцно вкорінені в традиції та давні навички життя, і це просто Вам вирішувати, яка частина вам здається найцікавішою і наскільки глибоко ви хочете дослідити таємниці острова Брач.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти