Місто Єлса<br>Хорватія
Єлса

Безумовно, Єлса на острові Хвар - це місце на березі моря для любителів піщаних пляжів, з найпопулярнішим місцем для купання, затокою Міна, лише за 500 метрів від центру міста. Маленькі діти особливо в захваті від мілководдя і його піщаної основи. Дорослим доведеться гуляти, щоб знайти воду, достатньо глибоку для купання. Густий ліс забезпечує ідеальну природну тінь. Каюти та душові можна знайти на бетонованій частині пляжу.

Найпоширенішими сортами винограду є богдануша, елегантна і прямолінійна, і марастіна, м’який сорт, який ідеально підходить для поєднання з напр. prč, ще один сорт Хвару, який трохи дикий, але має високий урожай. Це поле з'єднує місто Старий Град з муніципалітетом Єльса та іншими центральними містами, де деякі носії хорватського винного Відродження управляють своїми полями та виноробнями.Багато сімейних фермерських господарств у цій частині острова вирішили скористатись і привести свої зношені бочки та застарілі методи виноробства на рівень, який відповідає клієнтурі, яка звикла отримувати найкраще.

Пристань для яхт ACI у Врбосці, відома як “маленька Венеція”, та набережна в Єльсі ідеально підходять для причалу влітку.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти