Місто Албена<br>Болгарія
Албена

Курортний комплекс "Албена" розташований на північному узбережжі Чорного моря, за 35 км на північ від Варни та за 12 км від Балчика. Він знаходиться в безпосередній близькості від прохолодних лісів заповідника Балтата.

Комплекс пропонує приблизно 15000 ліжок у понад 40 готелях різних категорій. Готелі розташовані в парковій зоні та на березі моря. Чудові пейзажі та чудовий пляж дозволяють відвідувачам провести спокійний відпочинок. Пляжна смуга Албени має довжину 3,5 км і ширину до 150 м. Середня температура влітку + 28°C, а морської води 25°C. Припливи Чорного моря невеликі, а в його прибережних водах немає ні акул, ні небезпечних чи отруйних форм життя.

Окрім сонячних ванн, туристи також можуть насолодитися освіжаючим спортивним днем в одному із залів волейболу, футболу та баскетболу, а також на тенісних кортах та столах. Курорт має сім футбольних стадіонів, хокейний майданчик, чотири криті басейни, відкритий та критий тенісні корти, тощо. Він також пропонує хороші можливості для кінного спорту та водних видів спорту (водні лижі, серфінг та триатлон).

На території Албени є три спа-центри, які пропонують широкий спектр класичних та екзотичних процедур реабілітації та краси. Спа-центри також пропонують профілактичне лікування багатьох захворювань. Курорт також має сучасний центр гемодіалізу.

"Албена" надає різні послуги, що сприяють приємному відпочинку туристів. Для любителів історії організовані екскурсії по визначних місцях: маршрути до монастиря Аладжа, Мадарського вершника, мису Каліакра та археологічного заповідника Яйлата, а любителі природи можуть відвідати один із сусідніх заповідників. Конферансьє піклуються про дітей та їх приємні літні канікули, організовуючи різні ігри та заходи.

Конгресний туризм також дуже добре розвинений в Албені. Там проводяться різні заходи - фестивалі, конференції, конгреси, спортивні заходи, тощо, багато з яких є міжнародними. Деякі з них включають Фестиваль Хоро (початок червня), Міжнародний мистецький фестиваль "Ранкова зірка" (перша половина червня), Фієста моди Албени (червень), конкурс черлідингу (липень), тощо. 

В околицях Албени є багато місць, де можна відвідати - Златні Пясаці (Золоті Піски), ще один великий курорт, і місто Варна розташовані на південь, тоді як Каварна, "скельна столиця" Болгарії, де раніше проводився рок-фестиваль, на північний схід. Цікаві села Тюленово та Кам'яний бряг (Кам'яний берег) також у цьому напрямку. Багато цікавих місць можна відвідати і в сусідньому місті Балчик, наприклад, ботанічний сад та палац Цариці Марії. Туристи можуть знайти в Албені все необхідне - магазини, ресторани, бари, аптеки, пошту, банки, банкомати, оренду автомобілів, медичний центр тощо. Кожні 30 хвилин автобуси відправляються з більш віддалених готелів на пляж і назад. На території курорту також є привабливий невеликий поїзд.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти