Місто Дюні<br>Болгарія
Дюні

Морський курорт Дюні розташований в муніципалітеті Созополя, за 7 км на південь від Созополя, за 40 км від Бургаса та за 10 км на північ від заповідника Ропотамо. Клімат тут континентальний, а середня температура липня становить + 23-24°С.
Він був побудований у 1987 році і приваблює туристів, що шукають спокою та розслаблення, розкоші та вишуканості. Його архітектура є сумішшю доповнення стилів. Домінуючими елементами є середземноморські та типово болгарські.

Комплекс має великий пляж довжиною 4,5 кілометра та шириною понад 100 метрів, покритий дрібним золотистим піском. Він розташований уздовж головної дороги до Царево та болота Алепу. Тиха затока утворюється в північній частині пляжу, де розташований курорт Дюні. Море тут кришталево чисте і поступово стає глибшим. Пляж у Дюні кілька разів отримував міжнародну еко-премію "Блакитний прапор" за чистоту навколишнього середовища, безпеку та якісне управління.
Гостям Дюні пропонується велика різноманітність розваг та атракціонів. На пляжі туристи можуть займатися віндсерфінгом та іншими водними видами спорту.

На захід від Дюні, приблизно за 6 кілометрів, лежить фракійська фортеця Малкото Кале, побудована у 8 столітті до нашої ери. Вона розташована на вершині Калето (314 метрів над рівнем моря). Фортеця займає площу 4000 квадратних метрів. Вона оточена фортечною стіною. Передбачається, що її вхід раніше знаходився між двома 6-метровими моренами.

Муніципальний центр Созополь розташований на відстані 7 км від Дюні. Він приваблює своїми різноманітними визначними пам'ятками - старими будинками епохи Відродження, невеликими вузькими брукованими вуличками, археологічними рештками тощо. Великою визначною пам'яткою Созополя є останки св. Івана Хрестителя, які зберігаються в храмі “Св. Кирила та Мефодія »у місті.

Поблизу розташовані пляжі Алепу та Аркутіно - привабливі своєю красою та чистою природою.

Готелі
категорія готелю:          

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти