Місто Кранево<br>Болгарія
Кранево

Село Кранево - це морське поселення з очищенням клімату. Воно розташований на відстані 2 км від курорту Албена, до якого також можна дійти пішки вздовж узбережжя.
Пляжі складаються зі світлого піску, вони доглянуті та чисті. Море мілководне і дозволяє безпечно плавати для дітей. У південній частині села є залишки стародавньої цивілізації та побудовано Національний дитячий комплекс.
Населення - близько 1000 жителів.
З міста Балчик, Каварна, Добрич та Варна курсують автобуси.
Північно-східні гілки Франгенського плато досягають Кранево з півдня та південного заходу. Біля селища протікає річка Краневська.
Клімат морський, з деяким континентальним впливом (середньорічна температура 12°С, середньорічна кількість опадів близько 460 мм), сонячне і спекотне літо, волога і тепла осінь.
Смуга пляжу велика, зі світлим піском, невеликим нахилом прибережного морського дна. У південній частині пляжу, що зберігається високим схилом плато, розташований Національний дитячий комплекс. На північ від Кранево, в долині річки Батова, є густий ліс, чорноземи та місцями вапняні скелі. В регіоні розвинене виноградарство, плодівництво та овочівництво.
Населений пункт пропонує велику кількість готелів, станцій відпочинку, вілл та апартаментів.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти