Місто Обзор<br>Болгарія
Обзор

Місто Обзор розташоване на кордоні між районами Бургас і Варна. Воно розташоване у затоці, що починається на північ від мису Св. Атанас і досягає гори Емін. Курорт Обзор розташований на мальовничій дорозі, що з'єднує південне та північне узбережжя, за 65 кілометрів на південь від Варни та за 6 кілометрів від міста Бяла. Це 74 кілометри від Бургаса і 37 кілометрів від Несебра.
Населення міста становить близько 2 000 осіб. Клімат помірно-континентальний, середня температура липня 23°С.
Пляж курорту має довжину близько 10 кілометрів і ширину від 20 до 60 метрів. Особливо красиві південний пляж та Іраклі. Пісок зернистий і має золотистий колір.

Обзор пропонує різні варіанти розваг - дискотеки, бари, ресторани, паби, невеликі сімейні ресторани, а для дітей у готельних комплексах є привабливі зручності, гірки та басейни. Готелі в місті численні та різноманітні - є великі та розкішні курорти та невеликі сімейні готелі.

Обзор - одне з найдавніших поселень на березі моря. Численні архітектурні та керамічні фрагменти, виявлені в районі міста, та залишки фортечних стін свідчать про його багату тисячолітню історію. Першим поселенням у цій місцевості було фракійське, а його назва - Навлогос. Греки заснували тут Геліополіс (Сонячне Містечко) у 1 столітті до нашої ери. Пізніше на цих же землях була побудована літня резиденція візантійських імператорів.
Римляни побудували тут храм Юпітера та побудували фортецю для охорони своїх морських торгових шляхів між Константинополем та Дунаєм. Нині в невеликому парку Обзор виставлені залишки колон, капітелі та статуї римського храму Юпітера. Пізніше болгари побудували тут фортецю Козяк, залишки якої знаходяться на відстані приблизно 3 кілометри від Обзору. Руїни фундаментів фортеці та залишки фортечних башт можна побачити нині в районі Калето.
За часів Османського панування на цих землях було побудовано село Гьозекен (турецькою Обзор). У 1934 році назву села було замінено на Козяк Град, а з 1936 року місто називається Обзор.
9 вересня 1984 року Обзор був офіційно оголошений містом.

Туристи в Обзорі можуть побачити музейну експозицію міста. Історико-етнографічна колекція збирається більше 30 років і представляє історію, спосіб життя та культуру жителів стародавнього села. Матеріали поділяються на дві основні теми. Перша - це історія та археологія. У ній більше 800 експонатів, які датуються періодом між V - IV століттям до нашої ери та 18 століттям нашої ери. Друга - етнографічна виставка і налічує близько 300 експонатів. Вона охоплює період між 18 і 20 століттями нашої ери.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти