Місто Равда<br>Болгарія
Равда

Село Равда розташоване приблизно за 33 км. від Бургаса та за 4 км. до Несебра. Незважаючи на близькість до великих курортів, таких як Сланчев бряг (Сонячний Берег) та Несебр, Равда залишається тихим місцем з гарним пляжем, придатним для людей різного віку. Це особливо популярне місце відпочинку для сімей з дітьми.

У багатьох легендах розповідається про те, як було засновано село і як воно отримало свою назву. Одна легенда свідчить, що багато століть тому в регіоні оселилися пастухи, і місце було названо на честь одного з них - Равадіна. Інша легенда свідчить, що давно ці землі належали поганому поміщику, який бив своїх робітників палицею під назвою равди. Найцікавішою є легенда, згідно з якою бог Нептун закохався в прекрасну дівчину на ім'я Равдаліна і побажав взяти її з собою на глибину моря, але вона відмовилася. Розлючений її реакцією, бог послав водяну бурю, щоб зруйнувати село, але інші боги запобігли катастрофі. Таким чином великі хвилі утворили численні бухти.

Цікаве місце для відвідування в Равді - церква Святої Параскеви. Вона була побудований у 1884 році двома греками, Василіосом та Теодоракісом, які працювали разом із місцевим населенням. У 1998 році храм був відновлений.

Пляж Равда розкинувся на площі 57 000 квадратних метрів і розділений навпіл мисом Равда. Південний пляж приваблює туристів своїм гарним піском, чистою морською водою та різними видами розваг, тоді як північний пляж пропонує спокійну розслаблюючу атмосферу. Равда надає відвідувачам безліч можливостей займатись водними видами спорту, такими як дайвінг, катання на водних лижах, яхті, віндсерфінг, тощо.

Безпосередня близькість Равди до Несебра, Сонячного Берега, Святого Власу, Еленіте та Ахелоя забезпечує різноманітний відпочинок. Люди, які цікавляться культурним туризмом, можуть відвідати Несебр. Сланчев бряг славиться різноманітними видами розваг, які він пропонує. Ті, хто хоче різноманітності, можуть щодня ходити на інший пляж. Курорти з'єднані між собою регулярним транспортом, а поїздки дуже короткі.

Равда надає багато можливостей для розміщення: є готельні комплекси, апартаменти, сімейні готелі, оренда номерів тощо. У селі також багато ресторанів, і більшість із них подають морепродукти.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти