Місто Св. Костянтин і Єлена<br>Болгарія
Св. Костянтин і Єлена

Костянтин та Олена - найстаріший курортний комплекс Болгарії. Він розташований за 8 км від центру Варни, між містом та курортом Золоті піски. Клімат району, як правило, континентальний Середземноморський, із спекотним сухим літом; середня температура протягом червня становить 22 градуси Цельсія.

Курорт розташований у лісі листяних тіньових дерев, і в його власності є 7 мінеральних джерел. Глибина джерел становить від 1800 до 2050 метрів із середнім постійним потоком 175 літрів на секунду, а їх температура становить від 40 до 60 градусів за Цельсієм. Завдяки цим гарячим джерелам курорт довгий час був одним з найпопулярніших курортів Чорноморського узбережжя.

Курорт отримав свою назву від поважного монастиря Святих Костянтина та Олени, що знаходиться тут. Подробиці історії монастиря не відомі, але відомо, що він був відбудований у першій половині 19 століття. Курорт, який вже був популярним туристичним напрямком на рубежі ХХ століття, за часів соціалізму був відомий як курорт Дружба.

Пляж Святих Костянтина та Олени довжиною 3,5 кілометри, і в комплексі є кілька готелів. Окрім термальних ванн, серед визначних пам'яток є док-станція для яхт, тенісні корти, футбольні поля, а також різноманітні водні види спорту та морські атракціони. Комплекс також пропонує магазини, ресторани, бари, пошту, аптеку та фітнес-центр. Поруч знаходиться Евксиноградський палац - колишня літня резиденція болгарських монархів Олександра I, Фердинанда I та Бориса III.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти