Місто Боровець<br>Болгарія
Боровець

Боровець - один з найбільших гірських курортів Болгарії. Він розташований на висоті 1300 м на північних схилах гори Рила, приблизно за 70 км від Софії, приблизно за 130 км від Пловдіва та 10 км на південь від Самокова. Середня температура січня, найхолоднішого місяця, становить близько + 4,8°C.

Курорт був створений ще в кінці 19 століття і був відомий як Чамкорія (Сосновий ліс) до середини 20 століття. Найвидатніші люди провели там прохолодне і свіже літо. У 1960-1970-х роках курорт розширився, були побудовані великі готелі в альпійському стилі, а також споруди для зимових видів спорту, і поступово Боровець перетворився на сучасний зимовий курорт.
Завдяки своїй близькості до столиці та приємному клімату - прохолодному і свіжому влітку і дуже сніжній зимі - курорт є ідеальним місцем для людей, які люблять проводити свій відпочинок в горі.
Лижна зона Боровця включає 24 траси загальною довжиною понад 58 км, траси для бігових лиж, біатлон, споруди для нічних лиж та зимовий парк для дітей. Всього налічується 12 підйомників та евакуаторів. Вони сучасні, доглянуті та мають відмінні потужності.

Маршрути розташовані у трьох регіонах: Ситняково - Мартінові бараки (Мартінові хати), Маркуджик та Ястребець. Вони мають різний рівень складності і підходять для початківців, просунутих та досвідчених лижників.
Траси для бігових лиж мають довжину 35 км та ширину не менше 6 м, побудовані відповідно до вимог Міжнародної федерації гірськолижного спорту.
Снігове спорядження підтримує сніг у ідеальному стані. Гірськолижний сезон починається в середині грудня і закінчується в квітні.

На курорті пропонуються уроки катання на лижах та сноуборді. Викладачі мають високу кваліфікацію та визнання у всьому світі. Пропонуються як групові, так і індивідуальні уроки.

У теплі місяці року спеціальний велосипедний парк пропонує чудові умови для захоплених велосипедистів із понад 20 позначеними трасами різного рівня складності.

Готелі та номери в Боровці численні і варіюються від розкішних готелів до затишних кабінок із саунами. Крім того, у Боровці є багато приватних вілл із визначеною зірковою категорією, які також пропонують проживання.
У Боровці також є безліч закладів, що включають ресторани, таверни, піцерії, бари та дискотеки.

Курорт пропонує дуже хороші умови для занять спортом та відпочинку. У більших готелях є басейни, сауни та спа-центри, де пропонуються реабілітаційні та косметичні процедури.
Боровець є відправною точкою багатьох пішохідних стежок на горі Рила. Найпопулярнішою серед туристів є пішохідна стежка, що веде до піку Мусала, найвищої вершини Балканського півострова, що знаходиться на висоті 2925 м над рівнем моря.

Курорт забезпечує гарні умови для приємного відпочинку, і у вас там буде все необхідне, включаючи магазини, аптеки, біржі валют, банки, банкомати, медичні послуги тощо.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти