Місто Разлог<br>Болгарія
Разлог

Разлог - місто та гірськолижний курорт у муніципалітеті Разлог, провінція Благоєвград на південному заході Болгарії. Він розташований у долині Разлог. Місто знаходиться всього за 155 кілометрів від Софії та всього за 6 кілометрів від найрозвиненішого зимового курорту Болгарії - Банско.

Два фракійські племена - “дії” та “сатрі” - першими оселилися на території сучасного Розлога. У 847 році Розлог був включений до складу Болгарії під час правління хана Пресіяна. Після цього місто поділило долю інших болгарських земель, головним винятком було його не включення до визволених територій після російсько-турецької війни 1877-1878 років. Врешті-решт, Разлог був звільнений після відчайдушних повстань його громадян та населення сусідніх областей, а саме повстань Кресна-Разлог (1878) та Ілінден-Преображення (1903) Піринського краю.

Гостям Разлога неодмінно варто відвідати численні ремісничі майстерні, ткачів, в'язальниць, художників - людей, які несуть дух традицій міста. У Разлозі 41 житловий будинок відродженого архітектурного стилю, тип будинку Разлог-Чепіно має якості пам’яток культури.

Розлог - величезний транспортний центр. Щодня регулярні автобусні лінії з'єднують місто з Бансько, Благоєвградом, Софією, Гоце Делчевом, Велінградом та багатьма іншими селами!

Розташування міста перетворює його на дуже зручну вихідну позицію для гірських доріжок у Рілі та Пірині.

Коротше кажучи, Разлог можна охарактеризувати як маленьке, але дуже живе місто. Місцеве населення наполегливо працює над тим, щоб воно виглядало красиво і затишно. Місцеве населення зберегло свої традиційні звичаї і регулярно їх дотримується. Одне з найважливіших свят для Разлога - це Новий рік та зустріч Нового року.

Дуже скоро поблизу міста відкриється величезне поле для гольфу. На завершення проекту було зроблено величезні інвестиції, тому дуже скоро у любителів гольфу з’явиться можливість займатися улюбленим видом спорту в комфортабельному та розкішному комплексі.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти