Місто Пампорово<br>Болгарія
Пампорово

Гірськолижний курорт Пампорово - найпівденніший зимовий курорт в Європі і самий сонячний в Болгарії, знаходиться в «серце» Родопских гір, біля підніжжя вершини Снежанка (1926 м.). Курорт розташований в 85 км. від аеропорту Пловдив і в 260 км. на південний схід від Софії. Близькість Пампорово до Егейського моря гарантує відносно м'яку зиму з яскравим сонцем і рясним снігом. Існує легенда, що саме тут народився Орфей (легендарний співак). Гірськолижний курорт Пампорово отримав свою назву за прізвиськом відомого місцянина Раїч Білів, який був відомий своїм караваном з мулів, які тягли свої ноші незвичайної вервечкою, схожою на вагони (з турецького "пампор" - "поїзд"). Житель міста Чепеларе-Чічквці побудував перший туристичний об'єкт тут в 1933 р., таким чином, встановлено початок. Клімат характеризується великою кількістю сонячних днів і дуже м'якою зимою, без туманів і затяжних снігопадів. Зима тут м'яка, кількість сонячних днів досягає 270. У той же самий час снігопади досить значні, сніговий покрив міцний, досягає 1,40 м. товщини. Відчувається вплив Егейського моря. Лижний сезон триває з середини грудня до середини квітня. Середня січнева температура 3° морозу за Цельсієм. Негативна іонізація повітря гарантує довголіття і стійкість до простудних захворювань взимку.

ДЛЯ НОВАЧКІВ

Новачкам на курорті сприяє пологий рельєф гори і відомі лижні школи Пампорово. Організація зимового відпочинку в Пампорово відрізняється високою якістю і закладеними традиціями. Тут з успіхом працює найвідоміша в Болгарії гірськолижна школа, де за сезон отримують уроки майстерності десятки тисяч туристів з усієї Європи. Для них в безпосередній близькості до трас розташовані гардероби, де пропонуються напрокат лижні комплекти, тобогган, сани, сноу-борд, джет-борд.

ДЛЯ ДОСВІДЧЕНИХ

Досвідченим лижникам не буде нудно, адже на курорті представлені траси різних маркувань. До трасах легко можна дістатися, за допомогою комфортабельних shuttle bus, по зазначеному графіку. Для першокласних гірськолижників підготовлена найскладніша траса Пампорово "Стената" - крута, вузька і дуже горбиста. На курорті є ще міжнародна слаломна траса, спуск по якої потребує воістину вищої майстерності, а також кілька цікавих і довгих "червоних" трас. А найвідважніших спортсменів чекають безкраї простори для катання по "диким" цілинних схилах.

ДЛЯ СНОУБОРДИСТІВ

Для тих, хто захоплюється сноубордом курорт запам'ятається своїми чудовими високогірними спусками і можливістю вдосконалювати свою майстерність на легких лижних трасах. На трасі "Снежанка 1" (Маленька стіна) місцевий сноуборд клуб побудував хафпайп - довжиною близько 150 м., з висотою стін 3 м.

АПРЕ-СКІ

Пампорово славиться своєю унікальною природою і мальовничими ландшафтами. Тут є все: широкий вибір готелів, дерев'яних альпійських будиночків з усіма зручностями, кафе, ресторани і умови для нічного відпочинку, смачна місцева їжа і вино. З оглядового майданчика телевізійної вежі на вершині Сніжанки (яка входить в список ста національних туристичних об'єктів Болгарського туристичного союзу) відкривається вид на Родопські гори, в гарну погоду навіть видно Егейське море.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти