Місто Аркутіно<br>Болгарія
Аркутіно

Пляж Аркутіно розташований у Південно-Східній Болгарії (муніципалітет Приморсько), приблизно за 50 км. на південь від Бургаса і лише за 2,5 км. на північний захід від гирла річки Ропотамо.

Аркутіно відомий своєю дикою красою і бурхливим морем. Район Аркутіно був природним заповідником, і ви можете знайти густонаселені та різноманітні місця проживання, починаючи від островів, скель, піщаних пляжів, заток, дюн, болота Аркутіно, до лісів та луків.

М'який клімат ідеально підходить для розмноження великої кількості різноманітних рослин, і дика природа тут знову набуває чинності з великою різноманітністю хижих та інших тварин. Болото Аркутіно також є заповідником птахів і, отже, є улюбленим місцем гніздування численних птахів і може похвалитися деякими рідкісними видами кактусів.

Готелі
категорія готелю:     

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти