Місто Приморсько<br>Болгарія
Приморсько

Місто Приморсько розташоване на невеликому півострові в південно-східній частині узбережжя Чорного моря. Воно розташоване на відстані 50 км від Бургаса та 450 км від столиці Софії. Населення міста становить 2800 чоловік, і в літній сезон кількість людей збільшується в кілька разів завдяки численним туристам, які обирають Приморсько для літнього відпочинку. Клімат в Приморсько помірно-континентальний з Чорноморським та Середземноморським впливом, з м’якою короткою зимою та довгим літом. Середня температура липня 23-24°С.

Біля Приморсько знайдено чотири святилища, а також 12 дольменів та 10 курганних некрополів. Найцікавішим для туристів є святилище Беглік Таш, що втілює культ сонця. Скельне святилище поблизу Приморсько - одне з найбільших відкриттів фракійської цивілізації на Південному Причорномор'ї та Странджі. Він розташований у найвищій центральній частині вершини Беглік Таш, висотою 128 метрів над рівнем моря, і займає площу близько 6 декарів. Найкраще вивчена його центральна частина - там, на великій скельній терасі, трохи піднесеній над навколишньою місцевістю, по колу діаметром 56 метрів ритуального простору закладені окремі скельні елементи. Він був побудований в середині ІІ тисячоліття до нашої ери і був зруйнований на початку IV століття нашої ери.

Заповідник Ропотамо розташований недалеко від Приморсько. На території заповідника є багато цікавих та унікальних природних пам’яток, таких як лиман річки Ропотамо, болото Аркутіно, густі ліси, які дуже рідко зустрічаються при такому розміщенні, різні гірські утворення, заболочені землі, болота, тощо. Заповідник є частиною більшої заповідної зони Рамсарське місце, Ропотамо. Ферт Ропотамо - одна з головних туристичних визначних пам'яток заповідника. Також пропонуються привабливі прогулянки на човні вздовж річки.
Заповідник Аркутіно, також відомий як Мечешко Блато (Ведмеже болото), в муніципалітеті Приморсько славиться своєю чистою природою та рідкісними рослинами. Заповідник є домом для піщаної лілії і пропонує чисту і довгу набережну.

На північ від Приморсько, в районі між лагуною Стамополу та берегом моря, розташований один із найкраще збережених дюнних комплексів на узбережжі Чорного моря. Деякі дюни досягають висоти до 19 метрів і є винятковим видом для відвідувачів. Це природна пам’ятка Піщані дюни - Перла.

Місто Приморсько є улюбленим напрямком завдяки своєму сприятливому клімату, чудовій природі, історичним та культурним пам'ятникам, гостинним людям та різноманітним пам'яткам, пропонованим у місті. Поблизу міста є 4 пляжі - північний, центральний, південний та Перла, які пропонують різноманітні атракціони - волейбольний майданчик, тренажерний зал, водні лижі, водний велосипед, серфінг, прогулянки на човнах, скутери та дитячі майданчики.

У Приморському є багато варіантів розміщення - від приватних квартир, вілл, сімейних готелів та готельних комплексів. У ресторанах міста подають традиційні болгарські страви, рибні страви. Багато з них пропонують живу музику.

Готелі
категорія готелю:                 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти