Місто Сонячний день<br>Болгарія
Сонячний день

Курорт Сланчев День (Сонячний день) - це болгарський курорт на узбережжі Чорного моря, за 10 км на північ від Варни та в безпосередній близькості від найстарішого курорту Болгарії, комплексу відпочинку "Святі Костянтин та Олена". Курортний готель Sunny Day розміщений за 16 км від міжнародного аеропорту Варни.

Клімат в районі Сланчев-ден є дуже сприятливим для морських канікул, середня температура липня в липні становить від 23 до 28 градусів за Цельсієм, а температура води від 24 до 25 градусів за Цельсієм.

Комплекс має чотири сучасних готелі загальною місткістю 1300 ліжок, що пропонують чудові умови для гостей. Готелі пропонують пакети "все включено".

Курорт може похвалитися широким спектром занять у приміщенні та на відкритому повітрі - басейни, тенісні корти, настільний теніс, підводне плавання з маскою та морське підводне плавання тощо.
У Сланчев Ден є два спа-центри, що пропонують широкий спектр процедур. Температура термальних джерел, що живлять комплекс, становить 45 градусів за Цельсієм, а склад джерел ідеально підходить для розслаблюючих мінеральних ванн.

Док-станція яхт Sunny Day на північ від комплексу вміщує 17 яхт. Курорт також є популярним місцем для ділових зустрічей, оскільки його готелі оснащені всіма необхідними зручностями та обладнанням.

Готелі
категорія готелю:              

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти