Місто Чайка<br>Болгарія
Чайка

Курорт Чайка знаходиться всього в 20 км. від Варни, плавно переходить в курорт Золоті піски, а так же межує з ще одним Райном Золотих Пісків - Журналістом.
Чайка являє собою невелике спокійне селище, що складається з готелів різних категорій, сімейних пансіонатів, санаторіїв, апарт-комплексів і приватних будинків.

Це місце спокійне, тихе, немає великої кількості відпочиваючих. Будинки побудовані таким чином, що з одного боку їх оточують багатовікові дерева хвойних і листяних порід, а з іншого боку відкривається прекрасний вид на море. Спочатку комплекс був запланований, як місце відпочинку журналістів і літературних діячів, не тільки болгарських, а й з інших соціалістичних країн, а після розвалу СРСР, став просто місцем відпочинку для всіх бажаючих.

Цей курорт цікавий своїми недорогими цінами на проживання, близькістю одного з найпопулярніших морських курортів Болгарії з його клубами, барами, ресторанами та розвиненою інфраструктурою. До Варни ходить регулярний автобус кожні 15-20 хвилин, де можна відвідати музеї, магазини, торгові центри.
Дістатися до Золотих Пісків можна як пішки, так і на таксі, яке працює 24 години на добу.

Так само на території курорту є кілька сучасних СПА-центрів, в основному при готелях (що обумовлено наявністю джерел з мінеральною водою в цій частині країни), в яких можна замовити як поодинокі процедури, так і комплексний пакет на весь період відпочинку.

При цьому щороку інфраструктура курорту розвивається - відкриваються нові ресторани, готелі, басейни, і т.д., роблячи курорт все більш і більш привабливим для туристів. Є кілька тенісних кортів і клубів.

Пляж "Кабакум"

Берегова лінія являє собою стрімкий скелястий берег з невеликими піщаними бухтами. Ці місця подобаються любителям дайвінгу, підводного полювання і риболовлі. На пляжі ви знайдете розваги і атракціони на будь-який смак: банани, водні лижі, катамарани, серфінг, парапланеризм та ін.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти