Місто Шкорпіловці<br>Болгарія
Шкорпіловці

Село Шкорпіловці - курортне селище, розташоване за 35 км. на південь від Варни. Це надзвичайно мирне та привабливе місце для відпочинку, яке пропонує величезний пляж, мінеральні джерела, хвойні та дубові ліси.
Неподалік від села розташований заповідник Лонгоза для рідкісних видів рослин і тварин. З півночі на південь місцевість оточена двома гілками річки Шкорпіловська, що впадає в Чорне море.
Тут також розташований мис Черні (Караборун), який піднімається на 80 метрів у висоту, і це найпівнічніша точка Балканської гори на місці її виходу до Чорного моря.
Курортне селище пропонує готелі, станції відпочинку, вілли, бунгало, а також затишні приватні апартаменти.

Готелі
категорія готелю:      Apartments

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти