Місто Сарафово<br>Болгарія
Сарафово

Сарафово - це місце незайманої краси. Засноване як село понад 80 років тому фракійськими біженцями, сьогодні воно прославилося своїми прекрасними будинками і улюблене людьми як місце проживання. Його населення нараховує понад 3000, включаючи іноземців, які вибрали Болгарію за свій дім. В даний час Сарафово - це квартал Бургаса - п’яте за величиною місто Болгарії, адміністративний, комерційний, туристичний та культурний центр. Квартал розташований на узбережжі Чорного моря між стародавнім містом Созополь на південь і Несебром на північ і просто біля дороги між Бургасом і Сонячним берегом - найбільшим морським курортом Болгарії.

Широкий пляж довжиною близько 4 км, покритий дрібним піском, місцями майже чорний, через високий вміст заліза, марганцю та магнію. Він поглинає сонячні промені і швидко нагрівається. Температура морської води вища, ніж на інших курортах, через її положення в Бургаській затоці. Це збільшує можливість більш тривалого туристичного сезону - до кінця жовтня, коли вода ще тепла і приємна для купання. Морське дно майже рівне і плавно схиляється до моря, досягаючи людського розміру для глибини води 1,5 м, що є сприятливим для купання дітей та людей без навичок плавання.

Вплив моря визначає погоду курорту. Він характеризується тривалою осінню, що заохочує довший морський туризм, теплу і м’яку зиму та літо без екстремальних температур. Літню спеку легше переносити за допомогою повторюваних потоків вітру, які ритмічно освіжають повітря. Воно чисте через відсутність поблизу промислових підприємств.

Сарафово знаходиться недалеко від ряду курортів, до яких можна легко дістатися завдяки добре розвиненій інфраструктурі. Квартет розташований за 10 км. від центру Бургаса та за 30 км. на північ від Созополя, а також лише за 10 км. на південь від Поморіє та за 30 км. від Несебра та Сонячного берега.

Нещодавно побудована православна церква "Святого Миколая" також відкрита для відвідування. Місцеві жителі прикладають зусилля, щоб звести будівлю, і тепер вони мають храм, відкритий щодня з 8 ранку до 6 вечора, де відбуваються релігійні служби.

За 3 км. на південь від кварталу розкинувся заповідник "Атанасовське озеро". Це озеро однозначно можна назвати "пташиним раєм" Болгарії, оскільки тут мешкає 316 видів птахів (з 400 у країні), які мігрують, зимують і гніздяться тут. У заповіднику можна побачити 17 видів риб та понад 250 вищих рослин, деякі з яких знаходяться під загрозою зникнення та охороняються законом. Озеро Атанасовське надзвичайно популярне серед дослідників, любителів птахів та фотографів у Болгарії та за кордоном.

Завдяки своїм унікальним характеристикам, вдалому географічному положенню, великій кількості екологічно чистих природних продуктів та доступним цінам, Сарафово приваблює багатьох болгарських та іноземних туристів.

Приємним моментом для гостей, які цінують мистецтво, є магазин "Галерея", де твори мистецтва можна купити за дійсно прийнятними цінами.

Сарафово збільшується і постійно розвивається - красиві будинки та невеликі готелі з’являються щороку. Це сприяє тому, що все більше туристів приїжджають і проведуть дійсно приємний та цікавий відпочинок на Чорному морі.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти