Місто Каваці<br>Болгарія
Каваці

Кемпінг «Kavacite» знаходиться за 1 км від міста Созополь. Тут ви знайдете справжній сенс ваших літніх канікул! Тут з великою відданістю піклуються про місця табору та підтримують кожну частину до дрібниць - пляж, бунгало, готель та затишну їдальню на березі. Коли ви приїдете сюди, вас зустріне прекрасний ліс з тополь. У перекладі з турецької це означає «кавак», і тому табір отримав таку назву.

Головна мета - зберегти унікальну близькість "Kavacite" до природи. На обох кінцях берегової лінії є морські породи, придатні для підводного занурення. Територія курорту також включає заповідник "Піщана Лілія", де рослина росте в дикому вигляді.

Чудовий пляж Каваците розташований біля старої дороги Созополь - Дюні. Сприятливе розташування та неймовірні кліматичні умови зробили пісок тут надзвичайно дрібним і непереборним літнім золотом! Широка і довга смуга - чудовий вибір для пляжних розваг, прогулянок і перенесе вас у різні частини району. Дно моря також схильне до безтурботних розваг - рівних, без каменів і знову з дрібним піском. Ви можете орендувати шезлонги та парасольки, обираючи, плавати в охоронюваній чи не охоронюваній зоні.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти