Місто Дубровник<br>Хорватія
Дубровник

Рай на землі

Стіни побудовані для захисту скарбів, і в Дубровнику це особливо точно виражено, оскільки 1940 метрів каменю оточує одне з найкрасивіших міст світу.

«Перлина Адріатики» протягом століть захоплювала і спокушала королів та художників своєю бездоганною середньовічною архітектурою.

Куди йти? - Маршрути капітанів Старого Моря

Маршрути старих морських капітанів проходять через бурхливу історію та боротьбу за свободу, область, де торгівля, мореплавство та судноплавство розвивалися з давніх часів і де життя завжди жило в гармонії з морем та річками. Відвідайте старовинний будинок мореплавства на півострові Пелешац у Морському музеї в Оребічі, колисці морських капітанів; в Корчулі, батьківщині Марко Поло; в історичному місті Дубровник, який століттями був незалежною республікою, і ця заповітна традиція продовжувала існувати в сучасних морських та річкових портах Плоче та Меткович. У цих краях природа створила дивовижні ландшафти дельти Неретви, місця зустрічі річки та моря, низин та карсту, озера та заболочених земель; вічної краси національного парку Млет з його озерами; Елафітські острови Колочеп, Лопуд та Шипан з їх атмосферою Відродження та різноманітними, м’якими ландшафтами Конавле. Подивіться на відкрите море, де колись велися запеклі бої, де захищалася свобода і назустріч якій торгові кораблі плавали по водах хвилястими вітрилами.

  • Старе місто Дубровник - Перлина Адріатики стала основною середземноморською державою після 13 століття. Це пізньосередньовічне місто в південній частині східноадріатичного узбережжя Хорватії з його історичним ядром, розташованим біля підніжжя гори Срдж, протягом століть зберігало характер унікального міста, визначеного міськими стінами. Воно займає значне місце в історії містобудування. Хоча сильно зруйноване землетрусом 1667 року, Дубровник зумів зберегти свої готичні, ренесансні та барокові церкви, монастирі та фонтани.
  • Пляж Баньє - найвідоміший із громадських пляжів Дубровника, він розташований лише за декілька хвилин ходьби від історичного центру міста. З нього відкривається чудовий вид на міську гавань та острів Локрум. Бандже часто входить до списку найкрасивіших пляжів у світі. На пляжі ви можете насолодитися вибором страв у ресторані, лаунж-барі з прекрасним видом та зручними шезлонгами та навісами. Пляж пропонує ряд видів активного відпочинку, таких як байдарки, парасейлінг, водний мотоцикл, прогулянки на трубці, тощо. Вночі він перетворюється на елітне місце для приємного проведення часу.

Колись Дубровник був однією з найменших, але найважливіших торгових держав Середземномор’я. Воно мала консульські установи у понад 80 містах. Його флот, що налічував майже 700 торгових суден, зрівнювався з Венецією. Під небесним покровительством Святого Власія і увінчаний знаменитим прапором Лібертаса, що летів із високого кам’яного стовпа, що охоронявся його легендарним лицарем Орландо, Дубровник - місто, історію якого найкраще розповідає саме місто. Пройдіться вздовж його головної вулиці Страдун, кам’яна бруківка якої гладко відшліфована ногами, що йшли нею сотні років. З чудових стін міста, фортець і бастіонів відкривається вид на чарівні елафітські острови - Шипан, Лопуд і Колочеп, розкидані, як перлини, в блакитному морі. Цей архіпелаг, який раніше був місцем проживання цієї благородної дикої природи, названий елафітськими островами на честь латинського слова Elaphos (олень), концентрує всі якості недоторканого Середземномор'я, включаючи субтропічну рослинність, великі соснові ліси та оливкові гаї, які всі оточені дивовижними піщаними пляжами.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти