Місто Башка-Вода<br>Хорватія
Башка-Вода

Башка-Вода знаходиться під чудовим гірським масивом Біоково. Він відомий своїми гальковими пляжами, оточеними густим сосновим лісом.

Згідно з археологічними знахідками, ця територія була заселена за 4000 років до нашої ери, і основною причиною заселення району Башка-Вода було джерело питної води. Назва Башка-Вода вперше згадується в 1688 році, а першою громадською будівлею в цій місцевості була церква св. Ловра в пізньому бароко. Окрім сільського господарства, місцеві жителі займалися рибальством та морським спортом.

Відомі історичні пам’ятки - це церква Св. Ловра (будівля пізнього бароко 1750 р., побудована на фундаменті античної будівлі), церква Св. Миколая (побудована в 1889 р. в неоромантичному стилі та містить цінний вітраж Йосипа Боттері Діні , а також Хрестовий шлях Йосипа Біфеля), церква св. Роко (датується 15 століттям і була побудована в готичному стилі), церква Успіння Пресвятої Богородиці (датується 1636 роком і була побудована в стилі пізнього бароко), церква Всіх Святих (з 1999 р.), статуя Святого Миколая та багато інших.

Якщо ви хочете познайомитися з бурхливим минулим Башка-Води, відвідайте археологічний музей колекцій, Малакологічний музей та галерею MGD.

Любителі спорту можуть насолоджуватися футболом, тенісом, гандболом, баскетболом, боулінгом, пляжним волейболом, парасейлінгом, катанням на гірських велосипедах, ходьбою, парапланеризмом, пішим туризмом, вільним скелелазінням, віндсерфінгом, водними лижами, дайвінгом та іншими видами активності.

Влітку в Башка-Воді організовуються незліченні гуляння, такі як рибальські вечори, вечори народних пісень Далмації, фольклорні вечори та різні концерти. Ті, хто хоче весело провести час до ранніх годин, можуть відвідати один з багатьох нічних клубів на пляжі або на численних танцювальних балконах.

Якщо ви хочете оглянути околиці Башки-Води, ви можете відправитися на одноденні екскурсії. Поїдьте і відвідайте красу природного парку Біоково (15 км), краєвид каньйону Цетина (25 км), заповідник Медугор’є, Синє та Червоне озера, а також водоспад Велика Губавиця.

Якщо ви любитель гастрономії і хочете скуштувати страви далматинської кухні та різноманітні делікатеси цього регіону, відвідайте деякі з численних ресторанів, таких як “King”, “Mars”, “Putnik”, “Palma” та таверна “As”.

Готелі
категорія готелю:        

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти