Місто Біоград-на-Мору<br>Хорватія
Біоград-на-Мору

Біоград-на-мору - ще одне з найпопулярніших місць для відпочинку в Хорватії, а також дуже популярне як напрямок для вітрильного спорту - це найбільш виразна частина хорватського узбережжя. Не дивно, що тут розміщена велика пристань для яхт - одна з найкращих у Хорватії з 750 причалами. Місто розташоване приблизно в 30 км на південь від Задара та приблизно в 50 км на північ від Шибеника, до якого так легко дістатися з будь-якого напрямку. Це також ідеальне місце, звідки можна відвідати низку національних та природних парків Хорватії.

"Na moru" буквально означає "на морі", тоді як Біоград перекладається як "біле місто". Вважається, що справжня назва сягає ще 10 століття, коли "білі" часто називали столицями. (Тоді це було "коронне місто" для хорватських королів на той час).

Як дістатися до Біограда на мору?

Аеропорт Задара є найближчим до цього міста, тому це найкраще місце для польоту.

Є також регулярні автобуси, що сполучають місто з іншими основними місцями Хорватії. У випадку із Задаром є приміські автобуси, які відправляються з головного автовокзалу Задару приблизно кожну годину або близько того, час подорожі становить півгодини. Також є автобуси з (наприклад) Шибеника, Спліта та Загреба.

Що подивитися та зробити в Біограді на мору

Пляжі

 • Пляж Солін - це піщаний пляж на південь (уздовж узбережжя) основної частини Біограда-на-Мору. Тут є відмінні зручності - включаючи безліч кафе та заклади харчування - плюс зручності для душі, розваги для водних видів спорту та оренда невеликих човнів (наприклад, каное та човни). Пляж оточений сосновими деревами, тому є багато тіні, якщо сонячного тепла стає занадто багато. Пляж також має неглибокий вхід у воду - це (плюс аспект тіні) робить його чудовим для тих, хто має маленьких дітей. Ближче до міста, але вздовж тієї ж ділянки пляжів є гальковий пляж Дражиця.
 • Пляж Босана знаходиться на північ від Біограда. На цьому гальковому пляжі також є кілька варіантів харчування та ігор.
 • Пляж Црвена Лука - ще один піщаний пляж, оточений соснами, проте цей пляж знаходиться приблизно в 3 км на південь від Біограда.

Визначні пам'ятки

 • Марина Корнаті пропонує дуже приємну прогулянку на сотнях причалених тут човнів; тут також знаходиться ресторан.
 • Музей Біограда є домом для багатьох предметів, що цікавлять місто (з його багатою історією) та околиці. Мабуть, найцікавішим є виставка предметів, знайдених на венеціанському кораблі, який затонув біля узбережжя в 16 столітті; корабель був відкритий  майже 400 років потому в 1967 році рибалкою.
  У місті є ряд церков, включаючи церкву св. Анастасії 18 століття та невелику церкву св. Рокко. Також можна побачити залишки середньовічної церкви святої Катерини.

Острови

 • Пашман знаходиться недалеко від цієї частини хорватського узбережжя, і на острові регулярно курсують щоденні пороми з Біограда в Ткон. Jadrolinija керує цими поромами (які беруть автомобілі - так що ви можете повністю вивчити Пашман за допомогою власного авто, якщо хочете),  час у дорозі всього 20 хвилин. На Пашмані є кілька піщаних пляжів.
 • Галешняк приділяє багато уваги до себе останнім часом завдяки своїй формі… формі серця! (Насправді це було відмічено на Google Earth!) Незважаючи на те, що його проголосили «островом любові» або «островом коханця», на цьому крихітному, незаселеному острові на Пасманському каналі немає нічого. Примітка: Деякі, можливо, все ще хотіли б відвідати його, оскільки вони вважають його "романтичною природою" через форму серця. Його можна відвідати лише на приватному найманому човні - запитайте у місті.

Національні парк та парки розваг

 • Національний парк Корнаті дуже зручний як одноденна поїздка з Біограда на мору через свою близькість. Можливо провести екскурсію (ну, якщо у вас немає власного човна!) - замовте екскурсію в місцевому агентстві.
 • Парк розваг Біоград - це невеликий тематичний парк, розташований в цьому районі. Мабуть, це найбільша привабливість для шанувальників тематичного парку, коли ви наситилися морем і сонцем. Якщо у вас є діти, вони тут точно розважаться!

Їжа та напої

Одним з найулюбленіших ресторанів міста є "Kaciol" - безліч чудових рибних страв та доброзичливе обслуговування.

Події

Гастро Біоград відбувається в середині/кінці червня кожного року; цей триденний захід дозволяє відвідувачам скуштувати безліч смаколиків та вин з усієї Хорватії.

Музичний фестиваль на вулиці Біоград відбувається впродовж кожного літа, як і Культурне літо Біоград з безліччю музичних, театральних та інших заходів для дорослих та дітей.

Тривале виставкове шоу в Біограді - одна з головних подій такого роду в Хорватії. Що жовтня відбувається велика виставка човнів.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти