Місто Сегет<br>Хорватія
Сегет

Сегет пов’язаний з Трогіром, надзвичайну культурну спадщину якого потрібно побачити, коли ви тут. Різні заклади розміщення (готелі, кемпінги, номери та апартаменти), багата пропозиція корисної їжі (фрукти та овочі), особливо традиційні делікатеси з глибинки (баранина), а також морепродукти та свіжа риба, багато можливостей для спорту та відпочинку, особливо водний спорт, заклади та нічна риболовля роблять Сегет та його околиці чудовим туристичним курортом, який відповідає вимогам будь-якого виду туристів. Культурно-історична пропозиція Трогіра або Спліта з найвищим якісним репертуаром може втамувати спрагу навіть найвимогливіших відвідувачів. Прогулянка вздовж моря довжиною 1 км веде до туристичного курорту Медена.

Сегет-Донджі - найбільше місце в графстві Сегет. Він розташований за 2 км від міста Трогір, що входить до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Він має давні туристичні традиції, і завдяки м’якому клімату мешканці в основному займаються сільським господарством та рибальством.

Село Сегет-Донджі засноване в 1565 році, коли виконавчий магістрат Трогіра видав дозвіл Якову Ротондо на будівництво вежі. Пізніше, навколо цієї вежі, село було укріплене, оточене стінами та чотирма вежами, щоб захистити село від турецького вторгнення. У замку було 3 повздовжні і 2 діагональні вимощені каменем вулиці. Усередині замку можна знайти парафіяльний костел Святої Марії Розаріі, побудований у XVIII столітті.

Сегет-Донджі - чудове місце для сімей. В ньому є прекрасні галькові пляжі з ресторанами та барами, неподалік кришталево чистого моря. Також є чудова набережна до туристичного курорту Медена, де ви можете знайти різноманітні зручності для дітей, а також багато споруд для водних видів спорту, тенісні корти, доріжки та інші спортивні майданчики, доступні для кожного відвідувача. Вночі ви можете танцювати на терасах готелів та ресторанах або відвідати один з нічних клубів на пляжі.

Сегет-Враниця розташований на невеликому півострові Враніца, за 5 км на захід від міста Трогір, що входить до списку ЮНЕСКО. Це 8 км від аеропорту Спліт-Каштела та 30 км від Спліта. Колись маленьке містечко рибалок, сьогодні Сегет-Горні - це спокійний туристичний курорт з багатою пропозицією якісного житла.

Півострів рясніє прекрасними піщаними та скелястими пляжами, з яких відкривається неймовірний вид на Адріатичний острів Шолта та Дрвенік. Сегет-Враниця - це місце для тих, хто хоче розслабленого відпочинку, далеко від суєти великих туристичних курортів.

В околицях повно середземноморської рослинності, світських виноградників та оливкових полів, що підходить для спокійних прогулянок або велосипедних прогулянок. Численні острови та острівці ідеально підходять для прогулянки на човні. Регулярні поромні лінії їдуть кожні півгодини від Сегет-Враниці до набережної міста Трогір.

Цей невеликий курорт, в середземноморській атмосфері, має все, що потрібно для комфортного та спокійного відпочинку.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти