Місто Умаг<br>Хорватія
Умаг

Умаг та його рів'єра (довжина якої близько 20 км) є дуже популярним місцем у Хорватії. Старе місто має привабливі та вузькі бруковані вулички, а його узбережжя повне гарненьких маленьких бухт. Як варіант відпочинку, тут є близько 60 000 ліжок у готелях та приватних номерах, а також багато кемпінгів уздовж узбережжя, які добре працюють та наполегливо рекомендуються для недорогого відпочинку.

Умаг також добре відомий своєю пристанью для яхт та міжнародним тенісним центром, який кожного липня проводить Відкритий чемпіонат Хорватії.

Як дістатися до Умагу?

Найближчий аеропорт - аеропорт Пули, який знаходиться приблизно в 82 км на південь від міста. З аеропорту Пули до Умагу курсує прямий автобус.

Однак інша можливість - яку деякі можуть визнати більш підходящою - це виліт до Трієсту в Італії. Насправді Трієст знаходиться ближче до Умагу, ніж аеропорт Пули (це приблизно 52 км). Можливо, ви навіть знайдете кращі рейси до Трієсту, оскільки вони виконуються цілий рік, а влітку - з кращою періодичністю.

Після пересадки з аеропорту, до головного автовокзалу Умагу прямують рейсові автобуси.

Історія Умагу

Як і велика частина Істрії, місто було заселене римлянами в перші століття, а також було частиною Венеціанської імперії з 1248 р. Після падіння Венеції воно потрапило під контроль Австрії, а потім було італійським до 1943 р., перш ніж його віддали до Югославії в 1953 році. Потім це стала частина Хорватії, яка проголосила незалежність у 1991 році.

Пам'ятки міста

Умаг має досить компактне старе місто, яким варто прогулятися. Тут знаходиться церква Св. Марії з 18 століття.

Події

У місті проходить фестиваль "Морська зірка", який проходить кожного травня.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти