Місто Савудрія<br>Хорватія
Савудрія

Савудрія - старе рибальське селище в найзахіднішій частині Хорватії. Символом Савудрії, безумовно, є найвищий маяк в Істрії (36 м), найстаріший на узбережжі Адріатичного моря, який приваблює своєю красою. Побудований ще в 1818 році, він працює і сьогодні.
Цей регіон також особливий чимось іншим, через сильний вітер "лебіча", найлютішого ворога рибалок, маленькі рибальські човни були повішені на дерев'яній конструкції на узбережжі. Цей унікальний спосіб зберігання та вивезення човнів з моря робить це місце романтичним і його не можна пропустити... Поряд із чудовим вибором готелів та приватних помешкань, Савудрія зачарує гостей новим полем для гольфу на Червоній вершині.

Готелі
категорія готелю:          

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти