Місто Опатія<br>Хорватія
Опатія

Опатія була колись великою дамою хорватського туризму з населенням близько 10 000 людей і приблизно в 14 км на захід від Рієки. Це був наймодніший морський курорт за часів Австро-Угорської імперії, і в той період там було побудовано багато чудових готелів, резиденцій та будинків. Тоді там залишались і європейські королівські особи, так і відомі знаменитості (ну, ще в той час!), такі як співачка Джиллі, танцівниця Айседора Дункан та композитори Малер, Пуччіні та Лехар.

Місце все ще зберегло більшу частину свого гламуру, а це означає, що деякі готелі можуть бути трохи дорогими. Якщо у вас обмежений бюджет, приватне житло є більш підходящим вибором.

Опатія справді здається дещо іншою від багатьох інших міст на хорватському узбережжі. Вам би пробачили думки,якщо ви подумали що є насправді на Французькій Рив'єрі!

Як дістатися до Опатії?

Аеропорт Рієки - найближчий аеропорт до Опатії. Аеропорт Пули також підійде для досягнення до Опатії.

Ви також можете летіти до Трієсту в Італії, оскільки курсують прямі автобуси від автовокзалу Трієста до Опатії.

Історія міста

Опатія виникла з абатства, яке було побудоване на сучасному місцезнаходженні міста. Абатство Святого Якова (або Опатія Св. Якова по-хорватськи - як бачите, хорватське слово opatija означає абатство) було побудоване в 14 столітті.

Його належне виникнення як міста відбулося в 19 столітті, коли воно було частиною Австро-Угорської імперії. Заможний підприємець Рієки Ігініо Скарпа побудував Віллу Ангіоліну в 1844 році як будинок для відпочинку та для розваги клієнтів та австрійської знаті.

З цього моменту Опатія стала популярним туристичним напрямком, тим більше, що вона та сусідня Рієка були залізнично пов’язані з Віднем. Подальші готелі та вілли були побудовані в пізнішій частині 19 століття, включаючи готель "Кварнер" та готель "Імперіал", як і 12-кілометрова набережна біля моря, lungomare. Як вже згадувалося, Опатія стала вишуканим, елегантним курортом і була популярною серед знаті, королівських родин та знаменитостей того часу - навіть стала відомою як "австрійська Ніцца"! Позиціонування Опатіі означало, що у курорту - і все ще є - помірний клімат, і тому його також вважали оздоровчим курортом, придатним для лікування різноманітних захворювань.

Визначні місця

Церква Святого Якова побудована на місці абатства, з якого виросла Опатія. Частини церкви походять з початку 16 століття, але більшість її теперішньої структури було реконструйовані в 1937 році.

Вілла Ангіоліна, перша велика будівля, побудована в сучасній Опатії - в 1844 році - існує донині і знаходиться в хорошому стані. Вона оточена прекрасним природним парком з рослинами, привезеними (на той час) з Індії, Китаю, Японії, Південної Америки та Австралії.

Лунгомаре - це 12-кілометрова набережна, спочатку побудована в 1889 році, яка простягається аж до Ловрана. Була призначена для використання у фізіотерапії (як уже згадувалося, Опатія була оздоровчим курортом), стежка проходить повз багато визначних пам'яток Опатії та є прекрасною пішохідною доріжкою вздовж моря.

Одним з найвідоміших символів міста є Діва з Чайкою, скульптура 1956 року дівчини, з витягнутою до чайки рукою, що виглядає в море.

На головній вулиці міста на тротуарі є “Алея слави” за зразком голлівудської версії! Пройдіться по ній, щоб побачити вшанування відомих хорватів, таких як тенісист Горан Іванішевич, гірськолижник Яниця Костеліч та винахідник Нікола Тесла.

 

Готелі
категорія готелю:     

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти