Місто Цавтат<br>Хорватія
Цавтат

Цавтат - найпівденніший із усіх хорватських курортів, розташований приблизно в 20 км на південь від Дубровника і лише в 22 км від кордону з Чорногорією. Цавтат - надзвичайно гарне місто, і це чудове місце, якщо ви любите всі визначні пам'ятки та культуру Дубровника, але не хочете метушні. Доїхати з Цавтата до Дубровника дуже легко автобусом чи човном.

Як дістатися до Цавтата?

З Дубровника легко дістатися до Цавтата - за цим маршрутом курсує місцевий автобус №10, автобус курсує приблизно кожну годину. Ви також можете подорожувати між ними на човні.

Цавтат насправді знаходиться дуже близько до аеропорту Дубровника. Якщо ви летите, дістатись до міста з аеропорту можна легко на таксі.

Визначні місця в Цавтаті

Будинок Влахо Буковаца - це музей (і насправді, його фактичний дім у певний момент), присвячений цьому хорватському живописцеві, який народився в Цавтаті в 1855 році. Він багато подорожував у свої перші роки, коли розпочав свою мистецьку кар'єру в Парижі, навчаючись у École des Beaux Arts перед виставкою своїх робіт у місті. Повернувшись до Загреба в 1893 році, він став важливою фігурою на хорватській художній арені в другій половині 19 століття, організовуючи ряд важливих культурно-мистецьких заходів та працюючи разом з низкою інших хорватських молодих художників. У 1903 році він поїхав, щоб стати професором Академії образотворчих мистецтв у Празі, і він помер у цьому місті в 1922 році. Окрім перегляду робіт Буковаца, ви також можете побачити фрески в будинку, намальованому художником-підлітком.

Мавзолей Рачича був побудований у 1921 році за проектом відомого хорватського скульптора та архітектора Івана Местровича з використанням каменю з острова Брач. Сім'я Рачич була добре відомою судновласницькою родиною в місті.

Колекція Бальтазара Богішича у Палаці Ректора містить предмети з колекції цього адвоката, народженого в Цавтаті (1834 - 1908), включаючи книги, купюри, монети тощо.

Монастир Богоматері Снігової біля гавані був побудований у 15-16 століттях з пізнішими прибудовами. У сусідній церкві є ряд цікавих картин дубровницьких художників та художника Цавтата Влаха Буковаца.

Музей округу Конавле в Чиліпі демонструє традиційні для регіону чоловічі та жіночі костюми, а також вишивку, інші рукоділля, ювелірні вироби, картини тощо.

Обов’язково прогуляйтеся уздовж гарної приморської набережної!

Дослідіть місцевість

Цавтат знаходиться в районі Конавле, який має багату культурну історію. Народні костюми, вишивка та традиційні танці - також важлива особливість регіону. Це все можна побачити особисто в селі Чиліпі, де в неділю вранці (навесні/влітку/на початку осені) місцеві жителі в традиційних костюмах збираються на головній площі, щоб співати та танцювати.

Чиліпі знаходиться приблизно в 8 км від Цавтата, а між ними курсує місцевий автобус №11.

Події в Цавтаті

Як і в багатьох інших прибережних містах, у Цавтаті проводиться літній фестиваль (з червня по вересень) з багатьма культурними виставами - музикою, танцями, вуличними виставами тощо. Для додаткових розваг щороку на початку липня проводиться Літній карнавал, який триває два дні.

У перші вихідні вересня у Цавтаті збираються численні групи клап (традиційний акапельний спів), які виступають.

Фестиваль "Епідавр" - це музичний фестиваль, який також у вересні кожного року організовує місцевий піаніст.

Їжа та напої

La Boheme - чудовий вибір для відпочинку, в прекрасному місці з видом на море. Гарний вибір хорватських та європейських страв (сирні та м’ясні тарілки, рибні блюда, стейк, макарони, гамбургери). Привітне обслуговування .

Ресторан Bugenvila - це ресторан, рекомендований гідом Мішлена, і чудовий варіант вишуканих страв у цьому районі. Також у прекрасному приморському місці.

Посейдон корисний, особливо для рибних страв. Відкритий на сніданок, обід та вечерю.

Для напоїв Ankora-чудово підходить для вина та коктейлів… та домашнього морозива! Вони подають тапас, якщо ви голодні, а також відкриті на сніданок.

Готелі
категорія готелю:              

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти