Місто Карлові Вари<br>Чехія
Карлові Вари

Втілення елегантності спа-салону, вражаючі колонади, ексклюзивні будівлі спа-центру та чудове розташування в самому серці лісистої долини. Це Карлові Вари. Найвідоміше місто у світі відомого Західночеського спа-трикутника, в якому лікувались деякі з найвідоміших діячів європейського мистецького та культурного життя, сьогодні є другим найбільш відвідуваним місцем у Чехії. Завдяки унікальній архітектурі це один з найкрасивіших європейських курортів.

Легенда свідчить, що Карлові Вари були засновані чеським королем та римським імператором Карлом IV у XIV столітті. Кажуть, що правитель виявив тут унікальне джерело, полюючи на оленів. Протягом століть тут розвивалося курортне місто, слава якого перевершила кордони Богемії, а Карлові Вари стали синонімом чарівності та соціального становища. Воно вітало таких діячів, як Гете, Бетховен, Гоголь, Паганіні, Казанова та Моцарт, а також десятки глав держав, тоді як останнім часом воно приймає багатьох кінозірок завдяки своєму кінофестивалю, який є одним з найважливіших у Європі.

Відкрийте цілющу силу термальних джерел

До найвідоміших готелів належить "Grandhotel Pupp", який зачаровує не тільки унікальною архітектурою, а й неперевершеним комфортом та першокласними послугами, неоренесансний готель "Imperial", спа-центр "Spa Resort Sanssouci", п’ятизірковий медичний спа "Carlsbad Plaza & Wellness Hotel" або готель "Thermal", в якому проходить всесвітньо відомий міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах.

Не забувайте про порцеляну або чудовий лікер

Ви відчуєте справжню атмосферу спа-центру під час приємних прогулянок по його феєричному історичному ядру, що йде за потоком Тепла. Ви можете наповнити глечик для спа-салону з декількох місцевих цілющих джерел і прогулятись у тіні елегантних колонад, таких як Мленська та Тржі-колонади. Обов’язково подивіться чудовий театр, Сісарске-Лазне та церкву Св. Марії Магдалини. Неподалік із-під землі з’являється найгарячіше джерело - Врідло. Але пильнуй! Вода має неймовірну температуру 72°C! Ви можете зробити свій день у казковому містечку ще приємнішим, відвідавши одне з оглядових місць Карлових Вар. Наприклад, канатна дорога доставить вас зручно до вежі Діана, звідки місто виглядає як на долоні. І якою б це була поїздка до Карлових Вар, якби ви не взяли додому якісь місцеві товари?! Найвідоміші - продукція всесвітньо відомого скляного заводу Мозер, порцеляна Тун Карлові Вари або чудовий трав'яний лікер Бехеровка, який часто називають 13-м джерелом міста. Вам також потрібно скуштувати спа-вафлі, які мають різні смаки.

Куди далі?

Хотіли б ви побачити один з найважливіших скарбів Чехії на власні очі? Якщо так, то вам слід відвідати Бечов над Теплою, в замку якого знаходиться чудовий Релікварій Святого Мавра, один з найкрасивіших зразків середньовічного мистецтва в Європі. Ще одне чудове місце для подорожі - це маленьке казкове містечко Локет, яке може похвалитися чудовим історичним центром та чудовим готичним замком. Тут можна побачити виставку інструментів тортур та порцелянову виставку.

 

Готелі
категорія готелю:    

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти