Автобусний тур Естонія
Звідки
Відправка з
Тип туру
Тип туру
Тривалість
Максимум до
Нічні переїзди
Нічні переїзди
«Легенди і Казки Прибалтики!»

«Легенди і Казки Прибалтики!»

Львів
5 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Естонія, Латвія
Рига, Юрмала, Таллінн
3268 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021
Детальніше
«Балтійськими містами: Рига, Вільнюс, Стокгольм, Таллін»

«Балтійськими містами: Рига, Вільнюс, Стокгольм, Таллін»

Львів
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Естонія, Швеція, Литва, Латвія
Вільнюс, Юрмала, Стокгольм, Таллінн
4300 гривень
Дата від`їзду
07-04-2021
Детальніше
«Ось і причалив круїзний паром.. Рига-Стокгольм-Гельсінкі-Таллін» ВИЇЗД З КИЄВА

«Ось і причалив круїзний паром.. Рига-Стокгольм-Гельсінкі-Таллін» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
6 днів
без нічних переїздів
Естонія, Фінляндія, Швеція, Литва, Латвія
Рига, Стокгольм, Гельсінкі, Таллінн, Вільнюс, Тракай
7156 гривень
Дата від`їзду
03-04-2021
Детальніше
«Приваблива подорож в Прибалтику: Вільнюс, Рига, Таллінн»

«Приваблива подорож в Прибалтику: Вільнюс, Рига, Таллінн»

Львів
7 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Естонія, Латвія, Литва
Вільнюс, Тракай, Каунас, Юрмала, Таллінн
5780 гривень
Дата від`їзду
03-04-2021
Детальніше
«Балтійський край: Вільнюс-Таллін-Рига-Каунас» ВИЇЗД З КИЄВА

«Балтійський край: Вільнюс-Таллін-Рига-Каунас» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
7 днів
без нічних переїздів
Литва, Латвія, Естонія, Фінляндія
Таллінн, Вільнюс, Гельсінкі, Рига, Юрмала, Каунас
7740 гривень
Дата від`їзду
06-04-2021
Детальніше
«Нас чекає Санта… Таллін-Гельсінкі-Рануа» ВИЇЗД З КИЄВА

«Нас чекає Санта… Таллін-Гельсінкі-Рануа» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
8 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Естонія, Фінляндія, Латвія
Таллінн, Гельсінкі, Лапландія, Рануа
14036 гривень
Дата від`їзду
04-12-2021
Детальніше

Естонія — країна Північної Європи, розташована на північно-західній околиці Східно-Європейської рівнини біля східних берегів Балтійського моря, між Фінською і Ризькою затоками. Середня висота території Естонії становить близько 50 м, вища — південно-східна частина Естонії з височинами Хаанья (найвища точка республіки — гора Суур Мунамяґі, висота 318 м). Площа країни становить 45,227 тис. км/2. Клімат морський, перехідний до помірно-континентального; погода мінлива. Країна цілковито лежить у смузі мішаних лісів, переважно хвойні породи — сосна і ялина. Фауна типова для зони мішаних лісів. Багато видів ссавців, птахів, як і неповторні ландшафти й пам'ятки природи, знаходяться під охороною держави.

Туризм

Таллінн - найбільш збережене середньовічне місто Європи, оточене фортечною стіною. Старе місто (Vana Tallinn), яке поділяється на Вишгород, розміщений на пагорбі Тоомпеа, і Нижнє місто, оточене середньовічними міськими оборонними спорудами, від яких збереглися 18 веж і фрагменти стін XIII-XVI ст.

У Талліні збереглося дуже багато пам'яток архітектури і мистецтва XIV-XVIII ст.: ансамбль площі Раекоя (Ратушна площа) з Міською Ратушею (1402-1404), на якій обертається знаменитий флюгер Старий Томас - символ Талліна; готичні будинки Великої Гільдії (1417); житлові будинки XV-XVI ст.; Домініканський монастир (XIII-XV ст.), готична церква Пюховайму (XIV ст.); вежа Довгий Герман (Пік Херманн); православна церква Олександра Невського і церква Казанської Богоматері; церква Олівісте (XIII ст.) з 123,7-метровим шпилем та п'ятьма оглядовими майданчиками.

У місті збереглися Великі Морські та Віруські ворота. Найвідомішими серед туристів є вулиці: Віру з найцікавішими крамницями і ринком рукодільниць, Пікк Ялг і Люхіке Ялг (в перекладі, відповідно, Довга Нога і Коротка Нога). Люхіке Ялг називають також "вулиця-сходи" через сходинки, які трапляються по всій її довжині (близько 100 метрів).

За межами Старого міста варто оглянути колишній Палац Петра Великого (Кадріорг) із величезним парком, що був збудований Петром I, зараз тут розміщена резиденція президента Естонії.

Музеї. У фортечній оборонній вежі Кіік-ін-де-кек (в перекладі з естонського - "дивися на кухню") розміщений музей стародавньої зброї та інших предметів оборони. У вежі Толста Маргарита (Пакс Маргарете) є експозиція Морського музею, де можна довідатися, на чому і в чому ходили в море естонські рибалки в давні часи, подивитися моделі стародавніх кораблів тонкої роботи, потриматися за товсті корабельні канати, відчути суворий морський дух Таллінна. Всього в Таллінні розміщено 13 музеїв з їхніми філіями, охоплюючи Талліннський міський музей, Державний історичний музей, Таллінський художній музей. Цікавою буде поїздка в національний парк Лаахемаа і ознайомлення з приватними колекціями стародавніх автомобілів, мотоциклів і велосипедів.

Тарту - друге за величиною місто Естонії. Відоме одним із найстаріших у Європі університетом, заснованим у 1632 р. за наказом шведського короля Густава Адольфа, в якому працювали багато знаних учених. Місто збудоване у стилі класицизму, із строгими силуетами будинків і монументальною ратушею. На Ратушній площі постійно проводяться ярмарки, фестивалі, концерти і театральні вистави. Від колишніх часів збереглися руїни кафедрального собору Петра і Павла (XII-XV ст.), пороховий льох біля підніжжя пагорба Тоомемягі (зараз у ньому ресторан), церква Яани (XIV ст.), тартуська обсерваторія і ботанічний сад. У місті працює багато музеїв: музей історії Тартуського університету, естонський музей спорту, музей геології, музей зоології, музей мистецтв, художній музей, етнографічний музей, музей історії міста та ін. Понад 11 % території міста займають парки.

Невеликий курорт Нарва-Йиесуу розміщений північніше Нарви у сосновому лісі на березі Фінської затоки. Соснові ліси на сухих піщаних дюнах і свіже морське повітря створюють унікальний мікроклімат, що підсилює лікувальний ефект місцевої мінеральної води "Ауга".

На західному узбережжі з піщаними пляжами і сотнями островів найвідомішим курортом є Пярну, його називають літньою столицею. Курорт відомий унікальним мікрокліматом, грязьовими ваннами і доглянутими парками. Крім найрізноманітніших оздоровчих установ високого рівня та відмінних пляжів, варто оглянути: церкви св. Катерини (1764-1768) і св. Єлизавети, Міську ратушу, Талліннські ворота, Червону вежу (єдина уціліла частина міської стіни, XV ст.), житлові будинки XVII ст., Пярну-ський музей, музей Лідії Койдула і Чаплиновський художній центр.

Острів Сааремаа (Езель) - другий за величиною острів Балтійського моря (2668 км/2) і найбільший в Естонії. На острові збереглися дерев'яні вітряні млини, середньовічні кам'яні церкви і стародавні хутори з критими соломою будівлями. Курессааре, центр острова Сааремаа, виник у XIV ст. як фортеця, а в середині XVI ст. був відомим портом і торговим центром. Місто відоме Єпископським замком - єдиним цілком збереженим і найбільшим середньовічним замком у країнах Балтії. У замку розміщено Сааремааський музей і Художню галерею. 

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти