Автобусний тур Естонія
Автобусні туриАвтобусні тури
Звідки
Відправка з
Куди
(Місто)
Виберіть місто:
Тип туру
Тип туру
Тривалість
Максимум до
Нічні переїзди
Нічні переїзди
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів і вакцинації

Тур для вакцинованих + тест

Пандемія
Актуальність
«Легенди і Казки Прибалтики!»

«Легенди і Казки Прибалтики!»

Львів
5 днів
Нічні переїзди: 2
Естонія, Латвія
Рига, Юрмала, Таллінн
Тур без тестів і вакцинації
6188 гривень
€ 165
$ 172
Дата туру (виїзд - приїзд)
08.07 - 12.07
Детальніше
«Приваблива подорож в Прибалтику: Вільнюс, Рига, Таллінн»

«Приваблива подорож в Прибалтику: Вільнюс, Рига, Таллінн»

Львів
7 днів
Нічні переїзди: 2
Естонія, Латвія, Литва
Вільнюс, Тракай, Каунас, Юрмала, Таллінн
Тур без тестів і вакцинації
6375 гривень
€ 170
$ 178
Дата туру (виїзд - приїзд)
09.07 - 15.07
Детальніше
«Ось і причалив круїзний паром.. Рига-Стокгольм-Гельсінкі-Таллін» ВИЇЗД З КИЄВА

«Ось і причалив круїзний паром.. Рига-Стокгольм-Гельсінкі-Таллін» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
6 днів
Нічні переїзди: без нічних переїздів
Естонія, Фінляндія, Швеція, Литва, Латвія
Рига, Стокгольм, Гельсінкі, Таллінн, Вільнюс, Тракай
7875 гривень
€ 210
$ 219
Дата туру (виїзд - приїзд)
09.07 - 14.07
Детальніше
«Балтійськими містами: Рига, Вільнюс, Стокгольм, Таллін»

«Балтійськими містами: Рига, Вільнюс, Стокгольм, Таллін»

Львів
6 днів
Нічні переїзди: 2
Естонія, Швеція, Литва, Латвія
Вільнюс, Юрмала, Стокгольм, Таллінн
Тур для вакцинованих
4763 гривень
€ 127
$ 133
Дата туру (виїзд - приїзд)
13.07 - 18.07
Детальніше

Вихідні в Естонії: казка, яка може стати реальністю!

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на розчарування і ситуації, які дуже складно змінити. Погодьтеся, набагато краще щодня отримувати порцію позитиву і найнесподіваніших відчуттів. Провести вихідні в Естонії – прекрасна можливість зануритися в справжню казку, яка запам'ятається вам на все життя.

У нашій статті ми розповімо вам про найоригінальніші місця Естонії, її кліматичні і територіальні особливості, розповімо, як оглянути Таллінн за 2 дні і які автобусні тури найкраще замовити, щоб повноцінно ознайомитися з визначними пам'ятками цієї країни. Сподіваємося, дана інформація допоможе вам замовити оптимальний варіант туру в Естонію з Києва.

Вихідні в Естонії: що варто знати про цю країну

Країна суперечностей – саме так можна схарактеризувати Естонію. У ній чудово уживаються і скандинавський мінімалізм, і європейський шик, і пострадянська ностальгія. Її столиця – Таллінн, місто неймовірної краси. Саме тому, якщо ви володієте обмеженим часом, але хочете максимально продуктивно провести вихідні в Естонії, почати варто саме з нього. Крім цього, можна виділити ще кілька неофіційних столиць країни, серед яких Тарту, Пярну, Тюрі.

Естонія надзвичайно розвинена країна. У кожному місті, яке ви відвідаєте, є на що подивитися. Якщо ви запланували провести кілька автобусних турів у вихідні по її околицях, то не дивуйтеся, що навіть в глухому лісі ви зможете скористатися 4G-інтернетом.

Під час вихідних в Естонії обов'язково потрібно провести деякий час на природі. У лісах цієї країни живуть незвичайні тварини і птахи. Також варто відзначити чистоту всіх міст і околиць. В Естонії ви практично не зустрінете засмічених територій.

Пам'ятки Естонії, про які знає не кожен

Ми не будемо рекомендувати вам планувати свою поїздку, орієнтуючись на найпопулярніші серед туристів місця. Краще підібрати тури в Естонію, що розкривають її особливості. Серед них варто виділити:

  • маяк Кіпу;
  • озеро Каалі;
  • єпископський замок в Курессааре.

Маяк Кіпу є найстарішою спорудою такого типу в світі, яка ще функціонує. У морі його можна побачити з відстані 35 миль. Щороку понад 30 000 туристів вибирають тур на вихідні в Естонію, щоб побачити його красу і велич. Найбільш незвичайний спосіб дістатися до цієї пам'ятки – відправитися зимовою льодовою дорогою. Однак багато автобусних турів в Естонію на вихідні таких послуг не включає.

Водойма Каалі – справжня загадка. Якщо ви збираєтеся навіть в одноденні тури в Естонію, обов'язково відвідайте це озеро. Довгий час ніхто не знав, як утворилося це озеро. Зрештою гірський інженер встановив, що його виникнення відбулося після падіння метеорита. Ще більшої містичності озеру Каалі надає зеленуватий колір його вод.

Замок в Курессааре – відмінна можливість розбавити свої вихідні в Естонії, зробивши їх особливо колоритними. Це споруда збереглася в своєму первозданному вигляді. До сих пір існує легенда, що в ньому замурований лицар. Його скелет можна попросити показати в рамках туру на вихідних в Естонію (пам’ятками). Поїздка в Курессааре в межах автобусної мандрівки не дуже зручна, краще скористатися поромом або літаком.

Чарівні вихідні в Естонії: прекрасний Таллінн

Столицю цієї країни не можна назвати великим містом, проте в ньому зосереджена безліч найоригінальніших і незвичайних місць, які неодмінно варто побачити. Дуже часто трапляються гарячі тури з Таллінна в інші міста і країни. За допомогою таких путівок можна ознайомитися з визначними пам'ятками Естонії за вихідні, не змінюючи курс своєї подорожі. Таким чином ви одночасно "вбиваєте двох зайців", отримуючи безліч позитивних емоцій і незабутні пригоди!

Щоб поїздка в Таллінн запам'яталася на все життя, обов'язково варто побачити:

  • магазин шоколаду;
  • бастіонні ходи;
  • музей Kumu;
  • церква Олевисте;
  • оглядовий майданчик Кохтуотса.

Звичайно, всі описані пам'ятки досить складно вмістити в тур по Таллінну за 1 день. Краще розтягнути це задоволення хоча б на всі вихідні в Естонії. Але при правильній організації маршруту навіть нетривала поїздка в межах путівки в Таллінн допоможе відчути колоритність цього міста і всієї країни.

Вихідні в Таллінні з Adriatic Travel

Ми знаємо, як зробити ваш відпочинок не тільки цікавим, але і економічним. Наша компанія пропонує автобусні тури на вихідні в Естонію. Ця пригода запам’ятається вам назавжди. Отримати додаткову інформацію про можливі варіанти відпочинку і ознайомиться з ціновою політикою ви зможете на сайті adriatic-travel.com.ua. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів! З нами кожні вихідні в Естонії – особливі!

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти