Автобусний тур Хорватія
Звідки
Відправка з
Тип туру
Тип туру
Тривалість
Максимум до
Нічні переїзди
Нічні переїзди
«U svom sjaju… Sarmantna Hrvatska! У всій красі… Чарівна Хорватія»

«U svom sjaju… Sarmantna Hrvatska! У всій красі… Чарівна Хорватія»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Україна, Хорватія
Ужгород, Загреб, Опатія, Ровінь, Пореч, о. Крк, Слунь, Пула, Шибеник, Спліт, Трогір, Макарська, Дубровник, о. Хвар, Брела
€475
Дата від`їзду
04-08-2021
Детальніше

Республіка Хорватія (хорв. Republika Hrvatska [xř̩ʋaːtskaː]) - держава на півдні Центральної Європи і заході Балканського півострова, колишня союзна республіка в складі Югославії, що стала незалежною в 1991 році. Форма правління - демократична республіка. Назва походить по етноніму народу - хорвати. Столиця і найбільше місто - Загреб. Межує на північному заході зі Словенією, на північному сході - з Угорщиною і Сербією, на півдні - з Боснією і Герцеговиною та Чорногорією; на заході омивається Адріатичним морем. Національна валюта - куна. Член ООН, ОБСЄ, Ради Європи та НАТО з 2009 року. 1 липня 2013 року приєдналась до ЄС.

Релігія: католики (87,8%)

Найбільші курорти: Спліт (Середня Далмація), Дубровник (Південна Далмація), Хвар, Брач, Істрія.

Аеропорти: Рієка, Дубровник, Пула, Спліт, Сикхів.

Найвищий пік: м. Динара.

Валюта: куна = 100 липам.

Мова: Хорватська.
Має спільні корені з старослов'янською мовою, тому мовний бар'єр практично відсутній. Скрізь використовується також німецька мова, в Істрії багато хто говорить англійською та італійською мовами. Вид правопису - латинь. Майже у всіх готелях розуміють російську, німецьку, італійську та англійську мови.

ГЕОГРАФІЯ: Хорватія розташована на північно-східному березі Адріатичного моря. Межує з Словенією і Угорщиною на півночі, Боснією і Герцеговиною - на південному сході. Східна частина Хорватії являє собою горбисту рівнину, промережану долинами річок Сави і Драви. У центрі і на заході країни розташована Динарська височина, досягає 1831 м. Вузька смуга гірського узбережжя Адріатичного моря (Далмація) порізана численними затоками. Хорватія приваблює туристів, головним чином, своїми пляжами і парками (7 національних парків). Лінія узбережжя досягає тисячу сімсот сімдесят вісім км, 5790 км. разом з островами. Численні пляжі, однак, покриті камінням або галькою. уздовж берега тягнеться ланцюжок з більш ніж 1000 мальовничих островів, тільки 66 з яких заселені.

МОРЕ І ПЛЯЖІ: Узбережжя Хорватії - це, по суті, суцільний пляж. Вся прибережна зона на відстані 6 метрів від кромки прибою вглиб берега належить державі, тому купатися можна в будь-якому місці, за винятком національних заповідників.
За даними німецького союзу автомобілістів ADAC, море протягом усього узбережжя Хорватії є найчистішим у всьому середземноморському басейні, а 98% пляжів придатне для купання. На півострові Істрія, за рідкісним винятком, це в основному штучні бетонні платформи, природні камені і плато. У Середній Далмації, насамперед у місцях південніше м. Спліт (р. Брела, Башка Вода, Тучепі і т.д.) і на острові Брач, вони галькові і вважаються кращими на всьому узбережжі. Сосни тут ростуть буквально в 3-4 метрах від лінії прибою, ніякі парасольки не потрібні. Ці місця особливо привабливі для відпочинку з дітьми. У Південній Далмації є й галькові, і скелясті, і бетонні, а на островах в районі Дубровника - і піщані пляжі. На острові Паг є місця з дуже дрібною галькою, яка називається «пісок», з наголосом на першому складі. З огляду на специфіку хорватської прибережної зони і в цілях безпеки, ми рекомендуємо використовувати для купання спеціальні тапочки, які продаються тут на кожному кроці. У них набагато комфортніше і зручніше.

Уздовж усього узбережжя діють цілі флотилії яхт. Особливо популярний дайвінг. Уряд Хорватії розуміє всі переваги свого становища і всіляко розвиває туристичну сферу під гаслом «Тут ви знайдете Середземне море, яким воно було в колишні часи».

КЛІМАТ: Для узбережжя характерна велика кількість сонячних днів, завдяки чому цей район Адріатики особливо популярним серед жителів Європи. Найкращий час для поїздки в Хорватію - з травня по вересень. Влітку вода прогрівається до 26°С. Середземноморський тип клімату з м'якою зимою і сухим літом (триває 5-6 місяці). Середня температура: моря влітку - 25°C, повітря - 30°C, сонячних годин в році: 2600

ЧАС: Відстає від київського на 1 годину.

КУХНЯ: Хорватів безсумнівно можна віднести до нації гурманів, оскільки велике значення в цій країні надається свіжії і смачно приготовленії їжі. Як і вся хорватський культура, кухня країни ділиться на прибережну, північно-західну і деякі види слов'янських кухонь, які можна зустріти в Східній Хорватії. Однак є безліч страв популярних на території всієї держави, які вам запропонують у будь-якому ресторані національної кухні: бурек, палачинке, сир Паг і багато інших. Хорватія - морська країна, тому вибір риби, молюсків, устриць і лангустів тут надзвичайно великий. Заглянувши в рибний ресторанчик, не полінуйтеся скористатися можливістю замовити пляшку хорватського білого вина. До смачно приготованих делікатесів воно підходить бездоганно.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення "Adriatic Travel" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти