Автобусний тур Словаччина
Звідки
Відправка з
Тип туру
Тип туру
Тривалість
Максимум до
Нічні переїзди
Нічні переїзди
«Релакс вікенд в Словаччині»

«Релакс вікенд в Словаччині»

Львів
4 дні
один нічний переїзд
Угорщина, Словаччина
Мішкольц-Тапольца, Егер, Попрад, Татранська Ломниця, Штрбське Плесо, Кошице
3465 гривень
Дата від`їзду
05-02-2021
Детальніше

Словаччина - країна маленьких затишних містечок, чистого гірського повітря і родючих зелених рівнин. Вона славиться своєю красивою природою: відомими на всю Європу Татрами, Малою ФАТРА (близько Жиліни), Рудними Горами і Словенським Раєм (східніше Попрада), крижаними печерами, гейзерами. У країні близько 1 400 мінеральних джерел. Банська Штявніца, Словенський крас, Списска град (замок), село Влколінец включені в список світової спадщини ООН. Можливості для туризму дуже різноманітні, взимку це найкращий лижний курорт в східній Європі.

Словаччина також знаменита своїми історичними пам'ятками. Міста східної Словаччини збудовані в готичному стилі. Братислава - Замок Девін (в 10 км. від міста), Стара Ратуша XIII століття, Палац Праймітс (XVIII ст.), Собор Св. Мартіна (ХIV-ХV ст.), Особняк Сегнерово (XVII ст.) і Фонтан Роланда (XVI в.), вулиці Капітульська, клариски, Лаурінска і Панська, Словацька Національна Галерея, Муніципальний Музей, який розміщується в Старій Ратуші, Фармацевтичний Музей. Трнава з 1541 року було центром церковної адміністрації, університет ХVII-ХVIII ст., прекрасні пам'ятники архітектури. Нітра - старе слов'янське укріплене поселення: Замок, Францисканська церква, монастир, палац (XVIII ст.), Колона (XVIII ст.) і Бібліотека Абатства в Старій Семінарії XVIII століття. Банська-Стявніца - Старий Замок (XVI ст.), Будівлі Гірської і Лісової Академій, пам'ятники гірничодобувної промисловості, місто включено до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. У Левочі знаходиться найвищий у світі готичний вівтар. Кежмарок - готичний замок XV століття з каплицею XVII ст., руїни середньовічних міських стін і замку. Курорт Бардежовске Купелі відомий з XIII століття своїми джерелами із цілючими властивостями. Дудінс - кращий по мінеральному складу курорт Пештани спеціалізується на лікуванні ревматизму. Тренчіанске Тепліце знаходиться близько сірчаного джерела і підходить для лікування ніг, курорти в селах Лучки, Коритниця і Любохня, термальні пляжі в селах Бешеньова і Ліптовський Ян, багато джерел теплої і вуглекислої мінеральної води в селах Бешеньова, Лікавіт, Квачани, Жяр, Прібіліна, Заважна поруба, Ліптовський Ян і т.д. Водолікарні: Пієштяни, Тренчіанска Теплиця, Дудинце і Бардейов. Лікарні для лікування дихальних органів розташовані у Високих Татрах: Штребське Плесо, Новий Смоковець, печера Бистра для лікування алергічних захворювань.

Столиця: Братислава.

Релігія: У Словаччині свобода віросповідання гарантується Конституцією. Велика частина населення сповідує римо-католицьке християнство (60%), серед інших можна відзначити: словацьку євангелічну церква - 6%, протестантство - 8%, і православ'я - 0,7%. 10% населення країни - атеїсти.

Мова: словацька.

Час: відстає на 1 годину від київського.

Клімат: Клімат в Словаччині помірний континентальний, з теплим літом і холодною зимою. Середні температури січня: від -1С до -4С на рівнинах і до -10 С в гірських районах. Середні температури липня - від +19С до +2 С на рівнинах і до + 8-12С в горах. Найкраще відпочивати в Словаччині в травні, червні та вересні. Гірськолижний сезон триває з листопада по березень.

Валюта: євро.

Кухня: Словацька кухня відома своєю різноманітністю і вміло поєднує в собі кулінарію слов'янських народів придунайських рівнин з традиціями німецьких і угорських кухонь. Національним блюдом Словаччини вважаються "пастуші галушки" з бринзою і панірований сир з гарніром. Серед інших страв найбільш популярні гусячі крильця з картопляними коржами і вареники. М'ясоїди зможуть оцінити знамените чеське "печене вепрево коліно"; паніровану свинину з картопляним салатом; конвертики з свинини із спаржею, сиром і рубаною шинкою; і багато іншого. Спробуйте унікальні місцеві овечі сири - "оштепкі" і "пареніца" - за смаком нагадують бринзу. Особливо вдаються місцевим жителям чудові супи з овочів і м'яса, а також страви з птиці: "Спішська похутька" (гуляш з печерицями та картопляними оладками), смажений гусак з кнедликами, качка з квашеною капустою у власному соку, фарширована курка з паприкою і т. п.

Віза: Для відвідування країни громадянам України необхідна віза. Словаччина входить в зону Шенгенської угоди.

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ В СЛОВАЧЧИНИ
Словаччина, 81101, Братислава, вул. Радванська, 35
Телефони: (421-2) 5920-2816
Факс: (421-2) 5920-2837
E-mail: [email protected]
Прийомні дні: пн, вт, ср, пт з 8:30 до 11:30, з 14:00 до 15:00

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти