TATRA HOTEL <br>Попрад
TATRA HOTEL
В отеле:  ресторан, коферец-зал, лифт, сейф на ресепшн, парковка, солярий, сауна, магазин сувениров, массажный кабинет, Интернет.
Инфраструктура: Гостиница находится возле автобусного и международного железнодорожного вокзала. В 3 км от гостиницы находится аэропорт Попрад, а в 10 минутах ходьбы находится центр города.
В комнатах: Отель предлагает 86 номеров: 6 апартаментов, 6 connection номеров, 39 двухместных номеров, 15 номеров двухместных с дополнительной кроватью, 20 одноместных номеров.
В апартаментах: Во всех номерах: телефон, телевизор, душ, туалет. В апартаментах: телефон, телевизор, мини бар, душ, туалет, кухня.
Питание: завтрак - шведский стол
Відгуки
Додати відгук
Контакти

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти