Park Hotel Economic 3* <br>Краків
Park Hotel Economic 3*

Адреса:
Szyce 33, 32-085 Modlnica - Kraków
Телефон:
+48 12 419 13 31

Готель Park розташований посеред великого парку в одному з найкрасивіших районів Кракова, всього в 13 км від центру міста.
Завдяки парку з його пишною зеленню і старими тінистими деревами, тут панує затишна, спокійна атмосфера, яка зробить ваше перебування в готелі дуже приємним, особливо в літню пору року.
Готель розташований на трасі Е-40 Краків - Катовіце.
Звідси можна легко дістатися до цілого ряду туристичних визначних пам'яток і таких міст, як Величка, Освенцим або Ченстохова.

Відгуки
Додати відгук
Контакти

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти