Trio Hostel Wroclaw  <br>Вроцлав
Trio Hostel Wroclaw

Адреса

ul.Legnicka / Trzemeska 4/6/8, Wroclaw
Телефон
+48 71 355 94 46

Хостел Trio знаходиться в 1,5 км від Соляної площі і Старого міста Вроцлава. До ваших послуг функціональні номери. До трамвайних і автобусних зупинок - всього 50 метрів. Гості можуть користуватися безкоштовним Wi-Fi.

У кожному номері хостела Trio встановлений умивальник. Загальні душові та туалети розміщені на кожному поверсі будівлі.

У хостелі працює цілодобова стійка реєстрації. Гості можуть користуватися загальною кухнею і загальною вітальнею зоною. У розпорядженні гостей безкоштовна камера схову.

Відстань від хостелу Trip до Головного залізничного вокзалу Вроцлава становить 2,5 км. Грюнвальдська площа знаходиться в 3 км.

Відгуки
Додати відгук
Контакти

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти